Menu
Pielęgnacja / Uroda

Na słońce z GoldenSun!

Jest kilka cech, których oczekujemy od typowych kosmetyków do opalania. Oprócz oczywiście filtrów, powinny intensywnie nawilżać, regenerować i odżywiać. Trzymać się skóry i nie odpuszczać przy kontakcie z wodą. Jednak funkcjonalność kosmetyków nie opiera się jedynie na ich działaniu. Niezwykle ważne są również poręczne opakowania i wygodne w aplikacji rozwiązania. A to właśnie zapewnia nam linia GoldenSun.

Emulsje, balsamy, olejki, spraye, pianki i mgiełki – wszystko to znajdziemy w ofercie marki. Zarówno produkty ochronne, łagodzące, jak i samoopalające czy podkreślające opaleniznę. Wszystkie zapakowane w niezwykle wygodne w użyciu i poręczne butelki – niewątpliwie jest to ogromnym plusem tej serii! Z GoldenSun nie kupujemy 200 ml balsamu z filtrem, z którego zużyjemy jedynie 1/5, a resztę musimy wyrzucić, bo kolejne wakacje mamy dopiero za rok. Małe pojemności, które proponuje nam marka, to świetne i oszczędne rozwiązanie na jeden sezon wakacyjny.

Wszystkie bardzo dobrze sprawdzają się w swojej roli. Te, które mają chronić – chronią, te które mają ukoić, robią to. Szybko się wchłaniają i ładnie pachną.

goldensun-opalanie-kompozycja

W przypadku kontaktu ze skórą ciała są bardzo przyjazne, natomiast na cerę delikatną i wrażliwą należy uważać.

Emulsja do opalania z olejkiem manoi SPF 15 – to zdecydowany faworyt, który wygrywa w kilku kategoriach. Przede wszystkim posiada bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania. Butelka wyposażona jest w wygodny i równomiernie rozprowadzający atomizer. Nie jest to jednak wersja kieszonkowa. W tym rozmiarze dostępna jest za to Emulsja do opalania z olejkiem manoi SPF30. Ta ma cięższą i dłużej wchłaniającą się konsystencję, bardziej przypominającą treściwy krem. Idealnie sprawdza się w warunkach torebkowo-plażowych, gdyż opakowanie jest rozmiaru kieszonkowego.

Produkty po opalaniu przynoszą skórze ukojenie, chwilę relaksu i intensywne odżywienie. Choć w ofercie GoldenSun znajduje się również produkt, który z pewnością pokochają fanki ciemniej, intensywnej opalenizny i osoby niecierpliwe – Przyspieszacz opalania w piance. Jego opakowanie to niewielka, mieszcząca się wszędzie butelka. A co najważniejsze – rzeczywiście pomaga szybciej złapać słońce, więc warto mieć go przy sobie.

Dostępne w drogeriach na terenie całej Polski.