Menu
Uroda

Nafta kosmetyczna ANNA

O nafcie kosmetycznej tej marki pewnie już słyszałyście i zapewne były to przychylne produktowi opinie,  tak też będzie tym razem. 🙂

Anna to firma, która powstawała w 1991 roku, więc ma już ponad 20-letnią tradycję. Zajmują się produkcją kosmetyków, pojemników medycznych, suplementów diety, a także akcesoriów kosmetycznych oraz toaletowych.

Co o samej nafcie mówi jej producent? Nafta kosmetyczna to znany od wielu lat naturalny kosmetyk do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Posiada właściwości nawilżające i odżywcze, dlatego sprawdza się przy pielęgnacji włosów suchych, kruchych i pozbawionych sprężystości. Nafta, pochodzi z Karpat i jest  ona jedną z najlepszych na świecie. Podobno świetnie sprawdza się przy problemach z łupieżem.

nafta-tangle-teezer-1

Nafta jest w poręcznej buteleczce z atomizerem, co znacznie ułatwia jej aplikację na włosy. Jak to nafta – nie pachnie ładnie, ale po zmyciu zapach ten nie utrzymuje się na włosach. Uwaga! Aby dokładnie zmyć naftę, trzeba powtórzyć czynność mycia co najmniej dwa razy!

Działa? Zdecydowanie! Włosy są odżywione, nawilżone, lśniące.  Dodatkowo nafta nie obciąża ich, nie przyspiesza przetłuszczania. Są lekkie, sprężyste – po prostu idealne. Żadna odżywka do tej pory nie sprawdziła się tak jak ta nafta. Nie zostaje mi nic innego, jak szczerze polecić Wam ten produkt.

100g nafty kosmetycznej marki ANNA możemy kupić za mniej niż 10 zł! A wydajność produktu i jego działanie jest bezcenne! 🙂

nafta-kosmetyczna-anna