Menu
Uroda

Nanodyskowa maseczka Yonelle

Maseczki to nie tylko element kompleksowej pielęgnacji twarzy, to również świetny sposób na efektowne poprawienie kondycji cery.

Choć maseczek nie używa się codziennie, to są to na tyle przyjemne zarówno w nakładaniu (zapewniają nam chwilę relaksu), jak i w działaniu produkty, że lubimy po nie często sięgać. Zazwyczaj nic nie szkodzi na przeszkodzie stosowania jej nawet 2 razy w tygodniu i jest to bardzo dobra wiadomość, gdyż to właśnie maseczki w ekspresowym tempie (od kilku minut do kilku godzin – te zazwyczaj aplikuje się na noc) potrafią z cerą czynić cuda!

W zależności od rodzaju maseczki, kosmetyki te nawilżają, oczyszczają, rozświetlają czy złuszczają, wszystkie jednak mają mianownik wspólny – odmładzanie. Bo przecież właśnie po to wykonujemy te wszystkie zabiegi, aby zachować młodzieńczy wygląd na długie, długie lata. W tym z pewnością pomogą Wam Nanodyskowe maski od Yonelle (szczegółowy opis znajdziecie TUTAJ). Na przykładzie Maski Nanodyskowej No2 – Zachwycająca Gładkość, możemy potwierdzić niezwykłą delikatność i skuteczność tychże produktów.

yonelle-maski-nanodyskowe-kompozycja

Maseczka ma kremową, ładnie rozprowadzającą się konsystencję, która częściowo wnika w głąb skóry. Nie towarzyszy nam przy tym żadne podrażnienie, pieczenie czy swędzenie. Jest to raczej uczucie położenia grubszej warstwy kremu nawilżającego. Maseczkę stosuje się na noc, ale nie pozostawia ona po sobie żadnych śladów, nie brudzi i nie tłuści. Rano kosmetyk należy zmyć ciepłą wodą, a później cieszyć się uzyskanymi efektami.

Po takim nocnym zabiegu twarz staje się nawilżona, odżywiona i napięta. Dokuczające niedoskonałości związane z suchością znikają, robiąc miejsce tryskającej witalnością, jędrnej i elastycznej skórze.

Uzyskanie tak świetnych efektów zaledwie przez kilka godzin jest zasługą Nanodysków™, które są opatentowanym przez markę, skutecznym sposobem transportowania składników aktywnych. Musicie przetestować je na własnej skórze!

yonelle-maski-nanodyskowe-kompozycja-2

Cała seria nanodyskowych maseczek Yonelle składa się z:
Maska Nanodyskowa Nᵒ1 Magiczny Kompres, 99 zł/ 35ml
Maska Nanodyskowa Nᵒ2 Zachwycająca Gładkość, 79 zł/35ml
Maska Nanodyskowa Nᵒ2 Zachwycająca Gładkość, 79 zł/35ml

Dostępne są m.in. w sklepie internetowym Yonelle – TUTAJ.