Menu
Uroda

Hit! Skoncentrowany balsam do ciała z kolagenem Cztery Pory Roku

Dziś o najnowszej propozycji marki Cztery Pory Roku – Skoncentrowanym balsamie do ciała z kolagenem. Niby kosmetyk, jak każdy inny, a jednak!

Głównymi składnikami aktywnymi kosmetyku są: kolagen morski i olej awokado. Jak działają na skórę? Kolagen morski wspomaga nawilżenie oraz odżywienie skóry od środka, dzięki czemu staje się ona bardziej napięta, gładka i miękka. Wspomaga jej elastyczność, jędrność i długotrwałe nawilżenie. Olej z awokado natomiast intensywnie odżywia, regeneruje, koi i łagodzi. Dodatkowo napina i wygładza.

Choć balsam polecany jest do skóry pozbawionej elastyczności, suchej, szorstkiej, to naszym zdaniem polubi go znacznie szersze grono. Jest to dosyć innowacyjny produkt, który oprócz lekkiej formuły i skutecznej receptury, ma bardzo poręczne i wygodne w aplikacji opakowanie. Szczelny atomizer równomiernie rozprowadza balsam. Nic nie cieknie, nie tworzą się zacieki. Balsam szybko się wchłania, pozostawiając nawilżoną, gładką i miękką w dotyku skórę. Na której przez jakiś czas pozostaje przyjemny zapach, a także długotrwałe uczucie komfortu.

Nowość marki Cztery Pory Roku zaskoczyła bardzo. Skoncentrowany balsam do ciała z kolagenem okazał się niezwykle praktycznym, przyjemnym i skutecznym kosmetykiem. Proste, a jednocześnie nietypowe dla balsamu rozwiązanie jakim jest forma podania czyli spray, zmienia wszystko. 🙂

Balsam dostępny jest w drogeriach, w cenie ok. 11 zł za 140 ml.