Menu
Makijaż / Uroda

Neutral Eyeshadow Palette Wibo – czy warto?

Jak to mówią oczy są zwierciadłem duszy, dlatego pewnie tak dużo uwagi poświęcamy im zarówno je pielęgnując, jak i malując.

Dopracowane brwi, rzęsy i powieki to nasza codzienność, do której potrzebujemy odpowiednich narzędzi. Kredki, maskary i cienie, potrafią zdziałać cuda, szczególnie wtedy, kiedy nie boimy się eksperymentować i chętnie szukamy nowych inspiracji. Do realizowania wielu z nich potrzebne są jednak całe gamy kolorów, szczególnie cieni. O ile pojedyncze odcienie idealnie nadają się do małej kosmetyczki, o tyle mocno nas ograniczają. A częste żonglowanie małymi pojemniczkami w celu wykonania ciekawego oka, może okazać się nieco męczące i zwyczajnie niewygodne. Paleta będzie tutaj zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. 🙂

Jeśli jesteś fanką bardziej neutralnych odcieni, które pozwolą na wykonanie delikatnego makijażu dziennego, nadaniu spojrzeniu większej głębi odmalowanie perfekcyjnego smokey eye, to Neutral Eyeshadow Palette od Wibo zapewne stanie na wysokości zadania.

wibo-neutral-paleta-cieni

Paleta posiada 15 cieni – 8 matowych i 7 iskrzących. Połączenie zarówno tych cieplejszych, jak i zimniejszych tonów, umożliwia wykonanie makijażu odpowiedniego dla praktycznie każdego typu urody.

Cienie matowe są bardzo miękkie, tworzą dobrą bazę, ale potrafią też być idealnym wykończeniem. Tak jak i te rozświetlające, są intensywnie napigmentowane. Jeśli pozbędziemy się z pędzelka ich nadmiaru przed aplikacją, tak zwane osypywanie nie będzie miało miejsca. Cienie ładnie rozprowadzają się po powiekach i dobrze blendują. Nie zbierają się na załamaniach, nie ważą. Fajnie współpracują z innymi produktami i świetnie komponują między sobą. Przy użyciu z bazą trzymają się na powiekach co najmniej 8 godzin, ale zazwyczaj i dłużej dają radę.

paleta-wibo-neutral-2

Paleta jest poręczna i wygodna w użyciu. W środku ma wbudowane sporej wielkości lusterko.

Biorąc pod uwagę całokształt, z pewnością warta 34 zł, a po jej przetestowaniu powiedziałabym nawet, że więcej. 🙂