Menu
Makijaż / Uroda

Nowa odsłona MOIA Kontigo

Jeśli bywacie w drogeriach Kontigo to z pewnością znacie, przynajmniej z widzenia produkty marki MOIA. Jej oferta to podkłady, korektory, róże, rozświetlacze i bronzery. W skrócie mówiąc – wszystko co do wykończenia twarzy jest potrzebne.

Przyjazne dla skóry, dobre dla makijażu i bardzo przystępne cenowo produkty, przeszły właśnie odświeżenie. Zmieniły się formuły, odcienie, opakowania.

PODKŁADY
Te oprócz formuł zmieniły również swoje odcienie i opakowania. Są dwie linie HD i Satin, a każda z nich ma po 6 odcieni. Pierwsza charakteryzuje się mocnym i trwałym kryciem bez efektu maski, druga zaś nieco lżejsza, zapewnia lekką, nawilżającą formułę o średnim kryciu. Podkłady MOIA zmieniły również swoje opakowania. Plastikowe tubki zastąpiły szklane flakoniki z wygodnymi pompkami. Pojemność pozostała ta sama – 30 ml.

podklady-hd-moia-kontigo

BRONZERY, RÓŻE, ROZŚWIETLACZE
Tutaj oprócz delikatnie odświeżonej grafiki na opakowaniach, zmienił się również poziom pigmentacji i sposób sprasowania. Dzięki czemu, teraz produkty są wydajniejsze i po prostu łatwiej się z nimi pracuje.
Bronzery występują w 5 wariantach: Jasper, Tiger Eye, Sand Stone, Desert Rose i Emerite.
Rozświetlacze w dwóch: Halite, Crystal.
Róże to kolejnych 5 odcieni: Iris, Rose, Blossom, Lotus i Tulip.

roze-bronzery-rozswietlacze-kontigo-moia

KOREKTORY
Dostępne są zarówno te w kredce, które świetnie sprawdzają się do krycia niedoskonałości, jak i te w płynie, znacznie lżejsze, których głównym zadaniem jest niwelowanie cieni, przebarwień, oznak zmęczenia.

korektory-moia-kontigo

PUDER RYŻOWY
MOIA też go ma! Lekka i drobna formuła zapewnia idealne wykończenie makijażu, jego utrwalenie i zmatowienie. Bez maski i uczucia ciężkości.

puder-ryzowy-kontigo-moia

PALETKI
Pojawiły się 2 – jedna do konturowania na mokro, druga do strobingu. Obie zawierają po cztery, uzupełniające się odcienie i prostą instrukcję obsługi na spodzie opakowania.

paletka-kontigo-moia

GĄBKI
Te również dołączyły do kolekcji MOIA. Stworzone na wzór BeautyBlendera, pozwolą na równomierne rozprowadzenie podkładu, prawidłowe blendowanie i precyzyjne wykończenie.

Wszystkie nowości dostępne są już na kontigo.com.pl, a produkty w dotychczasowych wersjach są w bardzo fajnych, obniżonych cenach. Dla przykładu:
Podkład HD zamiast 24,99 zł, kosztuje 14,99 zł.
Bronzer zamiast 18 zł, kosztuje 10,80 zł.
Korektor w kredce zamiast 10 zł, kosztuje 5 zł.