Menu
Pielęgnacja / Uroda

Nowość: Intensywnie odbudowujący krem na noc NeoHyaluron Mincer Pharma

Intensywnie działający przez noc krem, to skarb. Dzięki niemu cera rano może wyglądać naprawdę dobrze i zdrowo. Bez oznak zmęczenia, pełna blasku i świeżości. I to wszystko często udaje się osiągnąć bez jakiejś wygórowanej ceny.

Mój ostatni wybór – Intensywnie odbudowujący krem na noc z serii NeoHyaluron Mincer Pharma – na przykład kosztuje ok. 50 zł i myślę, że to całkiem uczciwa cena.

Kosmetyk jak każdy porządny krem na noc, jest mocno skoncentrowany, więc posiada gęstą i kremową formułę. Nie jest ona tłusta i szybko się wchłania, a mimo to świetnie nawilża, odżywia i uelastycznia. Na skórze pozostawia przyjemny, świeży zapach, delikatnie wilgotną i gładką powierzchnię. Nie podrażnia skóry, nie powoduje zaczerwienień. Wręcz przeciwnie, przynosi ulgę zmęczonej po całym dniu cerze.

Krem dedykowany jest dojrzałej i odwodnionej cerze, ale moim zdaniem sprawdzi się u znacznie większej grupy odbiorców. 😉 Z pewnością polubi go cera potrzebująca nawilżenia, delikatna i wrażliwa.

Jak każdy kosmetyk z tej serii, krem zawiera 4 formy kwasu hialuronowego: Podporowy kwas hialuronowy, Molekularny kwas hialuronowy, Siatki hialuronowe, Mikrosfery hialuronowe i działa przeciwzmarszczkowo.

Używam go jako uzupełnienie Ampułki Hydroliftingującej No. 905 z tej samej serii i musze przyznać, że produkty te uzupełniają się idealnie, a i efekty są świetne.