Menu
Uroda

NOWOŚĆ Sensum Mare Dermocosmetics – Serum do twarzy ALGORICH i ALGOLIGHT

2017 rok to dla mnie szczególny okres pod względem nowości i jednocześnie ulubieńców pielęgnacyjnych. Przetestowałam ich w tym okresie naprawdę wiele. Nie będę ukrywała, że szczególne miejsce w moim sercu i kosmetyczce zajęły sera do twarzy. Tak, rok 2017 zdecydowanie przeminął mi pod ich znakiem właśnie.

Wiele z produktów, które trafiły w moje ręce to zupełne nowości na rynku. Nie zawiodłam się, a wręcz przeciwnie – w wielu zakochałam bezapelacyjnie. Tak na przykład stało się z produktami marki Sensum Mare Dermocosmetics. W tym przypadku nie tylko serum ALGORICH i ALGOLIGHT są nowością, a cała marka. Pojawiła się ona na rynku jakieś 2 miesiące temu i myślę, że już teraz ma wierną grupę zadowolonych klientek i fanek.

Serum Sensum Mare Algorich i Algolight

Sensum Mare Dermocosmetics to marka, która siłę swoich kosmetyków opiera na głębiach mórz i oceanów. Oba debiutujące produkty – ALGORICH i ALGOLIGHT, oparte są między innymi na połączeniu 7 alg morskich z wodą lodowca. Zaskakująca ilość składników aktywnych (18 i 24!) idealnie się ze sobą komponuje i daje skórze, to co najlepsze. Kosmetyki Sensum Mare oczywiście zostały przebadane zarówno dermatologicznie, jak i alergologicznie. Oparte na naturalnych składnikach, są skuteczne i bezpieczne.

Na poświęcenie chwili uwagi zasługuje myślę cała identyfikacja wizualna i doznania estetyczne, które osobiście bardzo sobie cenię. Design opakowań może jest prosty, ale też ekskluzywny. Od razu sugeruje, z jakim produktem ma się do czynienia. Złote zdobienia kartoników, tłoczone na nich algi czy faktura i struktura papieru, z którego zostały wykonane, to detale obok których nie przechodzi się obojętnie. Wszystko tworzy piękną, luksusową całość. Dopełnia ją oczywiście, to co znajduje się w środku – szklany, perłowy flakon (poj. 35 ml), z zabudowaną pipetą. A jego wypełnienie zdecydowanie jedne z lepszych.

Dla cery suchej i bardzo suchej dedykowane jest serum Zaawansowane serum rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe ALGORICH, do cery tłustej i mieszanej Zaawansowane serum rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe ALGOLIGHT. Oba idealne zarówno do cery młodej, jak i dojrzałej, wrażliwej i delikatnej.
Składnikami aktywnymi są między innymi: woda z lodowca, ekstrakt z północnoamerykańskich alg, kompleks 5 alg, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, ekstrakt z pereł, kompatybilny ze skórą kompleks hipernawilżający, zielony kawior, arginina.

Serum Sensum Mare Dermocosmetics Algorich

Serum ma lekką konsystencję z mlecznym kolorze. Fajnie się rozprowadza i szybko wnika w głąb skóry, pozostawiając ją jędrną, świeżą i gotową na jeszcze więcej składników aktywnych. Wypełnia i wygładza; dodaje energii i dba o zdrowy wygląd. Nie podrażnia, wycisza i łagodzi. Skóra jest wiecznie nawilżona, przyjemna w dotyku i ładnie pachnąca. W dłuższej perspektywie zauważyć można spłycenie zmarszczek, większą elastyczność czy jednolity koloryt (bez czerwonych placków czy oznak zmęczenia).

Niezwykle istotną kwestią przy takiej cenie – powyżej 100 zł, ważna jest wydajność i tutaj serum również nie zawodzi. Naprawdę niewielka jego ilość wystarczy na pokrycie całej twarzy, więc nawet szczególnie nie oszczędzając zawartości buteleczki, z pewnością wystarczy ona na kilka miesięcy.

Produkty Sensum Mare Dermocosmetics uważam za wyjątkowe, więc teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejne kosmetyki marki, a nawet całe linie – bo liczę na to, że pomysłów nie zabraknie.