Menu
Uroda

O zapachu MUGLER Angel Muse EDP

Tak sobie myślę, że recenzowanie zapachu to naprawdę trudna sprawa. Mimo to spróbuję. Szczególnie, że rozchodzi się o stosunkowo nowy zapach. Nie jest to premiera ostatniego miesiąca (pojawiły się mniej więcej rok temu), ale myślę, że była ona bardzo ważna, szczególnie dla wszyskich fanek perfum serii Angel Muglera. Bo to właśnie o nowym zapachu z tej rodziny mowa.

Mugler Angel Muse, to tak samo charakterystyczny i mocny zapach, jak pozostałe wody perfumowane z tej rodziny. Myślę, że należą do tych pachnideł, które albo się kocha, albo się za nimi nie przepada. Ja oczywiście należę do ich fanek. Lubię intensywne zapachy, które za każdym razem zaskakują czymś nowym. Z jednej strony bardzo klarowne, z drugiej jednak zawsze coś ukrywające i trochę tajemnicze.


Kompozycja

Angel Muse skomponowane zostały z paczuli, grejpfruta, czerwonego pieprzu, kremu orzechowego i wetiweru. Bardzo słodkie i wytrawne jednocześnie. Jak już wspomniałam, każdy kolejny z nimi kontakt, może okazać się zupełnie nowym doznaniem. Ale taka wielowymiarowość to chyba znak rozpoznawczy zapachów Mugler. Twórcą tego jest Quentin Bisch.

mugler-angel-muse-edp-commercial-bafavenue-2

 

Flakon
Sam flakon odwołuje oczywiście do pozostałych zapachów z tej serii, a więc w centralnym jego punkcie znajduje się „wytłoczona”, trójwymiarowa gwiazda. Reszta to połączenie chromowanego plastiku z bezbarwnym szkłem i wypełniające flakon perfumy w odcieniu pomarańczowym.

 

Trwałość
Trwałość na pewno w dużej mierze zależy od rodzaju skóry, jednak z doświadczenia własnego, jak i zasłyszanego, mogę potwierdzić, że utrzymują się naprawdę długo, z niesłabnącą intensywnością.


Dostępność
Mugler Angel Muse EDP
dostępne są raczej we wszystkich większych stacjonarnych i internetowych perfumeriach.

Pojemność flakonów: 30 ml, 50 ml i 100 ml.