Menu
Makijaż / Uroda

OH! My Lips Matt Lip Kit Eveline Cosmetics – czy warto?

Mówi się, że moda przemija, ale matowych ust raczej to nie dotyczy. Ten efekt, chyba nigdy się nam nie znudzi. Dlatego też marki kosmetyczne tworząc takie pomadki, dążą do perfekcji i przedstawiają nam nowe kolory, formuły i opakowania. Z czym więc przychodzę do Was tym razem?

Ostatnio wpadł w moje ręce zestaw OH! My Lips Matt Lip Kit Eveline Cosmetics, składa się on z matowej pomadki płynnej i konturówki w dokładnie tym samym odcieniu. Samą pomadkę wyróżnia:
– formuła zawierająca witaminę E, która pielęgnuje usta,
– intensywne nasycenie koloru mikropigmentami i dobre krycie,
– wyprofilowany aplikator,
– kremowa konsystencja,
– szybko zastygająca formuła.

Przyznam szczerze, że malując usta po raz pierwszy trochę zaskoczył mnie ten wyprofilowany aplikator i nie byłam przekonana. Szybko jednak zmieniłam zdanie, bo to naprawdę fajna rzecz. Przydatna szczególnie wtedy, gdy się spieszymy i nie po drodze nam z konturówką. Pomaga szybko i precyzyjne obrysować kontur. Konsystencja mimo tego, że kremowa, szybko zastyga, więc pomadka się nie rozmazuje i nie wchodzi na zęby. Rzeczywiście wysoka pigmentacja sprawia, że odcień jest nasycony, pełny i zupełnie cienka warstwa zapewnia krycie. Kolor, który mam – 04 Sweet Lips, jak dla mnie jest idealny. Lekko różowy, zupełnie neutralny, naturalny i po prostu świetnie się w nim czuje. Pomadka na dłuższą metę może trochę usta wysuszać, ale przyznam, że miałam do czynienia w tej dziedzinie z lepszymi zawodnikami. 😉 Także komfort jej noszenia oceniam dość wysoko. Jeszcze jedna ważna rzecz, o której należy wspomnieć to trwałość. Jest niezła, serio. Pomadka spokojnie utrzymuje się kilka godzin. Nie odbija się i nie zostawia śladów. Napoje raczej na jej trwałość nie wpływają, a z jedzeniem jest jak jest, każdy wie.

OH My Lips Eveline Cosmetics

Zestaw OH! My Lips Eveline Cosmetics nie jest jedynym tego typu produktem, który wpadł w moje ręce. I choć wszystkie te zestawy są po prostu spolszczoną wersją pomadek Kylie Jenner, powiem Wam, ze moim zdaniem jakością od nich nie odbiegają. Mam w swojej „kolekcji” dwie sztuki KOKO i mimo tego, że bardzo je lubię, to nie uważam, żeby były najlepsze na świecie. Dlatego fajnie, że mamy na swoim podwórku produkty nie tylko dobre jakościowo, ale i bardzo fajne cenowo, tak jak właśnie zestaw OH! My Lips Eveline Cosmetics, za który zapłacimy ok. 25 zł.