Menu
Uroda

Opalona przez cały rok z Fake Bake Flawless Darker

Dostawa gorącego i opalającego nagie ciała słoneczka, niestety powoli się kończy. Za chwilę dni będą coraz krótsze i zimniejsze, a z naszych nóg, rąk i twarzy zejdzie wypracowana w lato opalenizna. Ale czy to oznacza, że przez resztę roku mamy chodzić blade?

Sposobem na całoroczną skórę w kolorze lekko brązowym niewątpliwie jest solarium. Szybko, tanio, (jak się nie przesadzi) efektownie, ale i nie do końca bezpiecznie. Może powodować nadmierne wysuszenie skóry, różnego rodzaju podrażnienia, a nawet poparzenia. Nie jest dostępne dla wszystkich, gdyż z naświetlania lampami nie powinny korzystać osoby z określonymi chorobami, jak np. cukrzyca, zaburzenia krążenia, choroby wątroby itd. A na dodatek wciąż się słyszy o tym, że jest rakotwórcze. Dlatego dostawcy promieni słonecznych należy szukać gdzie indziej. My znalazłyśmy je w samoopalaczu Flawless DARKER od Fake Bake.

Flawless DARKER to nowość, która powstała na bazie najpopularniejszego produktu Fake Bake – samoopalacza Flawless. Został on wzbogacony o nowy komponent oraz większe stężenie charakterystycznych dla marki trzech składników opalających. Dzięki temu, kosmetyk radzi sobie z każdym rodzajem skóry, pięknie ją opalając i pozostawiając na niej wakacyjny zapach.

fake-bake-glowne-flawless-darker-1

Zestaw Flawless DARKER składa się z samoopalacza, materiałowej rękawicy do aplikacji oraz kompletu gumowych rękawiczek jednorazowych. Butelka o pojemności 170 ml, wyposażona jest w spray oraz wymienną nakrętkę, dzięki której znacznie bezpieczniejsze jest np. zabieranie samoopalacza w podróż. Jej poręczny rozmiar oraz działający bez zarzutów spray, pozwala na płynną aplikację. Choć do zestawu dołączone są gumowe rękawiczki, na wypadek gdyby ta materiałowa zaczęła przesiąkać, to taka sytuacja miejsca nie miała.

Flawless DARKER posiada szybkoschnącą i nadającą natychmiastowy efekt formułę. Jest to bardzo wygodne i z pewnością zapobiega przykrym sytuacjom spowodowanym nierównomierną opalenizną. Jej kolor jest intensywnie czekoladowy, dlatego może odstraszać osoby mające jasną karnację. Wbrew pozorom to bardzo mylne wrażenie i niepotrzebne obawy, gdyż uzyskana z takiego mixu opalenizna, wygląda bardzo ładnie i naturalnie. Prawidłowa aplikacja skutkuje jednolitym kolorem, pozbawionym smug, zacieków czy pomarańczowego odcienia. Efekt opalonej skóry utrzymuje się na niej kilka dni, choć można go na bieżąco utrwalać, aplikując kolejne warstwy. Opalenizna schodzi równomiernie, bez plam i nierówności, również z rękawicy, która po praniu wygląda jak nowa.

fake-bake-glowne-flawless-darker-2

Produkt wolny jest od parabenów i konserwantów. Najlepiej zużyć go do 10 miesięcy od momentu otwarcia, ale dla przedłużenia tego okresu można przechowywać samoopalacz w lodówce.

Dostępny w sklepie internetowym producenta, w cenie 149 zł – TUTAJ.