Menu
Uroda

Oxybalance Mask KLAPP w Belwederska Clinic

Balwederska Clinic to położona w samym sercu warszawskiego Mokotowa klinika urody, specjalizująca się w trzech obszarach – kosmetologii i dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Klinika w ofercie posiada całe mnóstwo profesjonalnych zabiegów mających na celu zdrowie, piękny wygląd i świetne samopoczucie.

belwederska-clinic-poczekalnia

Zabiegi przeprowadzane są na najwyższym poziomie, w profesjonalnie wyposażonych gabinetach, wypełnionych relaksacyjną muzyką i najlepszej jakości kosmetykami i specyfikami, w tym również produktami marki KLAPP.

belwederska-clinic-gabinet-1

Na wspomnianej już długiej liście różnego rodzaju zabiegów, widnieje również Oxybalance Mask od Klapp. Działanie maski jest bardzo intensywne, dlatego jej nałożenie możliwe jest jedynie w gabinetach kosmetycznych pod czujnym okiem profesjonalistki. Zestaw do przeprowadzenia zabiegu jest jednorazowy. Składa się z żelu oraz białej maski, która przykrywa ten pierwszy, wchodząc z nim w reakcję.

belwederska-clinic-klapp-maska

Oxybalance Mask od Klapp to produkt przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Zabieg jest kontrolowany, dlatego mogą go wypróbować również osoby z delikatniejszą cerą. Polega on na dogłębnym dotlenieniu skóry twarzy, wzmocnieniu jej, nadaniu elastyczności, zregenerowaniu komórek. Ponadto poprzez wiązanie wody w skórze, zapobiega jej starzeniu się. Za efekty te odpowiadają następujące składniki aktywne, zawarte w masce: Natriumhydrogencarbonat, kwas cytrynowy, laktoza, eukaliptus, HEC, kofeina. Optymalnie maska powinna pozostać na twarzy ok. 15 minut. Zabieg może jednak się wydłużyć u osób ze stosunkowo odporną skórą i trwać krócej w przypadku wrażliwców.

Pierwszym etapem zabiegu jest oczyszczanie twarzy, do czego posłużyły produkty KLAPP i ciepła woda. W trakcie nakładania mleczka oczyszczającego, mogłam cieszyć się odprężającym masażem, który zrobiła mi przemiła p. Sylwia. Po zmyciu makijażu oraz wszystkiego innego, co na twarzy było, przystąpiłyśmy do nakładania żelu. Ze względu na silne składniki aktywne, na tym etapie może wystąpić lekkie szczypanie i pieczenie, czego ja nie odczuwałam. Zmieniło się to jednak w chwili nakładania maski. Reakcja zachodząca między żelem, a maską była naprawdę zaskakująca. Preparat buzuje, na skórze występuje uczucie pękających bąbelków, które ją podrażniają. W tym momencie występuje pieczenie, lekkie kłucie, co po chwili ustępuje. Po dwuminutowym masażu, który ma na celu dokładną aplikację, maska zostaje na twarzy ok. 15 minut. Jej działanie w tym czasie raczej wyczuwalne nie jest, dlatego można się wtedy zrelaksować i odprężyć. Zwłaszcza gdy kosmetyczka rozpieszcza masażami ramion, dekoltu i karku, jak to robiła p. Sylwia. Po określonym czasie maska zostaje ze skóry usunięta za pomocą kompresów nasączonych ciepłą wodą. Te nie tylko oczyszczają, ale i przywracają skórze właściwe pH.

Po oczyszczeniu skóry z preparatu, mogą występować lekkie zaczerwienienia, miejscowe pieczenie albo szczypanie, które po krótkim okresie czasu ustępują – to normalne, dla tego rodzaju zabiegów. Maska intensywnie oczyszcza skórę, wygładza ją i sprawia, że jest bardziej elastyczna. Jest bardzo przyjemna w dotyku, praktycznie od razu po zabiegu. Z pewnością rozjaśnia (duża zawartość witaminy C ), dlatego poleca się ten zabieg m.in. osobom palącym, których cera jest szara, ziemista. Mimo posiadania stosunkowo delikatnej skóry, nie wystąpiły u mnie żadne niepożądane skutki. Twarz była miejscami zaczerwieniona, jednak na następny dzień wszystko zeszło. Przez kolejne dwa dni na twarzy pojawiły się trzy maleńkie pryszczyki, które przypuszczam były jakąś ostateczną formą oczyszczenia skóry, poza tym – gładko (!), świeżo i przyjemnie.

Zabieg kosztuje ok. 300 zł.

Adres kliniki:
Belwederska Clinic, ul. Belwederska 9, Warszawa, nr tel. 22 550 90 70.

belwederska-clinic-poczekalnia-2

Rozpieszczająca swoje klientki p. Sylwia 🙂