Menu
Uroda

Panoramic Lashes WIBO

Trzeba przyznać, że rzęsy Pauliny Krupińskiej (twarzy wiosennej kampanii Wibo) na zdjęciach promujących najnowsze produkty, wyglądają naprawdę imponująco.  Za efekt ten odpowiada tusz do rzęs – Mascara Panoramic Lashes.

Krupinska_panoramic_wibo-glowne

Fot. Wibo

Każda z nas ma zupełnie inne upodobania co do kosmetyków kolorowych, w tym i tuszu. Bo przecież może on być pogrubiający, wydłużający czy podkręcający. Z różnego kształtu  i materiału szczoteczką, czy opakowaniem. Mascara Panoramic Lashes gwarantuje nam natomiast niezwykłą objętość, bez sklejania rzęs. Bardzo gęsta i duża szczoteczka ma za zadanie dokładnie rozczesać rzęsy, malując je przy tym i nie obciążając. Niezwykły efekt objętości możliwy jest dzięki nowej, kremowej formule mascary. Ta nie skleja, nie marze się, nie kruszy.

panoramic-lashes-wibo-1

W praktyce tusz sprawdza się bardzo dobrze. Wspomniana już wcześniej mega szczoteczka dokładnie rozdziela rzęsy i koloruje. Bez grudek i innych niepożądanych efektów. Tusz jest trwały i utrzymuje się na rzęsach cały dzień, nie kruszy się i nie maże. Rzęsy bardzo ładnie się układają, tworząc obiecywany przez markę efekt panoramicznego spojrzenia.

Za tusz zapłacimy ok. 13 zł. Dostępny jest np. w sklepie internetowym producenta TUTAJ.