Menu
Uroda

Pielęgnacja włosów w pudrze: Kappoor Kachli Powder i Maka Powder

Podczas rytuału codziennej pielęgnacji włosów najczęściej sięgamy po gotowe, wieloskładnikowe produkty. Czas jednak na powrót do natury. Zrób swój kosmetyk sama: bez alkoholu, silikonów i alergenów. Taką możliwość oferuje marka Hesh Pharma.

Kappoor Kachli Powder i Maka Powder to dwa stuprocentowo naturalne produkty mające postać pudru. Pierwszy z nich to maska na skórę głowy wykonana na bazie azjatyckiej odmiany imbiru, drugi zaś to odżywka, w której składzie występuje tylko zioło bhringaraj. Co ciekawie, nazwę tej rośliny tłumaczy się jako „władca włosów”.

odzywki-w-pudrze-1,

Przygotowanie obu kosmetyków nie jest pracochłonne i warto poświęcić kilka minut przed kąpielą, aby otrzymać naturalny zestaw do pielęgnacji włosów. Wystarczy wymieszać około 10 gram jednego produktu z wodą, aby uzyskać konsystencję papki i potem wetrzeć ją w skórę głowy. Zarówno odżywkę, jak i maskę zmywa się po upływie 20-30 minut letnią wodą.

Już po pierwszym użyciu tych produktów zauważysz, że twoje włosy staną się mocne, ale jednocześnie miękkie. Będą gładsze i mniej niesforne. Przy systematycznym, kilkutygodniowym stosowaniu włosy zrobią się grubsze, przyciemną się, a imbir oraz bhringaraj skutecznie zahamują ich wypadanie i poradzą sobie z łupieżem. Nie można także zapomnieć o pięknym, orientalnym zapachu produktów. Po ich użyciu jeszcze przez kilka godzin pozostaje na włosach.

+To bardzo dobra cena za tak wielozadaniowe i naturalne kosmetyki.

odzywki-w-pudrze-trzy

Dostępne są w sklepie Bombay Bazaar:

Kapoor Kachli Powder

Maka Powder

Brahmi