Menu
Makijaż / Pielęgnacja / Uroda

Pielęgnacyjny Mus-Fluid do ciała BB Sun Balance Farmona – jak działa?

W wakacyjnej serii kosmetyków Farmona – Sun Balance oprócz produktów z filtrami znalazł się Pielęgnacyjny Mus-Fluid do ciała. Bardzo zaciekawił mnie ten produkt. I gdy tylko wpadł w moje ręce, wylądował na nogach. Taka sytuacja!

BB do ciała tak zupełnie na szybko może wydawać się dość dziwnym produktem. Jednak gdy się nad nim bardziej zastanowimy, okazuje się, że można z jego pomocą rozwiązać wiele problemów – nie tylko tych związanych z opalenizną, albo raczej jej brakiem.

Pielęgnacyjny Mus-Fluid do ciała BB Sun Balance Farmona to taki lekki makijaż dla ciała. Jak każdy BB ma w sobie coś z kosmetyku pielęgnującego, jak i z kolorówki. Jego składnikami aktywnymi jest woda termalna, olej buriti i hydromanil. Sprawiają one, że skóra jest nawilżona i odżywiona. Miękka, gładka i przyjemna w dotyku. Ale to tylko jedna strona medalu. Druga to opalenizna, wyrównany koloryt, zamaskowane niedoskonałości. I serio to działa!

Kosmetyk ma konsystencję musu w sparyu. Nie zwiększa swojej objętości jak pianka, ale jednak trochę puszysta jest. Gładko i równomiernie rozprowadza się po ciele. Raczej ciężko zrobić nim jakieś zacieki czy plamy. Fajnie wtapia się w skórę i pozostawia taki naturalny, ale podkręcony jednak efekt opalenizny. Można nim zamaskować delikatne siniaki, przebijające kolorem niebieskawym żyłki czy pajączki – naprawdę się w tej roli sprawdza świetnie. I daje taki efekt lepszej, zdrowszej i ładniejszej skóry. Jak ktoś używa rajstop w sprayu, to z tego efektu tez będzie zadowolony.

Mnie ten produkt zaskoczył bardzo. I choć w życiu nie przypuszczałabym, że będę używać, używam i zadowolona jestem bardzo. 🙂

P.S. Komplement za ładne nogi dostałam pierwszego dnia aplikacji 😀

 

Zobacz również:

http://studioms.pro-linuxpl.com/marta/na-upaly-odzywcza-mgielka-zamiast-balsamu/