Menu
I cała reszta

Pierwsza edycja Beauty By Bloggers Paul Mitchell

Ostatnio trochę się rozszalałam i skaczę z meetingu na kolejne wydarzenie blogerskie. Tym razem była to pierwsza edycja Beauty by Blogger. Czyli spotkanie, które w 100% wypełniały warsztaty. Podzielone one były na 3 bloki – paznokcie z Chiodo Pro, makijaż z Pease Cosmetics i włosy z Paul Mitchell. I to właśnie Paul Mitchell był organizatorem całego spotkania.

Wszystkie dary losu spotkania Beauty By Bloggers

Gdy dowiedziałam się o Beauty By Bloggers i o formie tego spotkania, byłam strasznie go ciekawa. Na Meet Beauty przekonałam się, jak fajną sprawą takie warsztaty są, więc nie zastanawiałam się i od razu wysłałam swoje zgłoszenie. Pierwsza edycja odbyła się w Warszawie.

Dzień rozpoczęliśmy od zdobień paznokci z Chiodo Pro, które naprawdę nie należały do łatwych. Samo ombre okazało się być trudniejsze niż by się wydawało, a co dopiero malowanie kwiatków z brokatem! Generalnie łatwo nie było, ale napewno wiele się nauczyłam. Ostatecznie palma wyszła mi naprawdę niezła.

Warsztaty Chiodo Pro

Warsztaty z Paese Cosmetics podzielone były na teorię i praktykę. W pierwszej części dziewczyny pokazywały nam, jak w łatwy i szybki sposób, przy użyciu dosłownie jednego, dwóch kosmetyków poprawić swój look. Druga część to face charty – mój ostatecznie wyglądał tak i dumna jestem z niego bardzo. 😀

Warsztaty Paese Cosmetics

Wisienką na torcie były warsztaty marki Paul Mitchell, które prowadził Łukasz Urbański. Na pewno o nim słyszałyście. 🙂 Było dużo zabawy, uśmiechu i totalnie luźnej atmosfery. Łukasz czesał dziewczyny i pokazywał nam wraz ze swoim współpracownikiem szybkie triki na dobry włos. Osobiście byłam zachwycona klimatem jaki stworzyli i formą warsztatów – zupełnie otwartą i spontaniczną.

Mam nadzieję, że to dopiero początek Beauty By Bloggers i że za każdym razem będzie to coraz większa i równie inspirująca impreza, co teraz. 🙂