Menu
Uroda

Pierwszy samoopalający puder mineralny – Trystal3 Bronzing Minerals Vita Liberata

Takie multifunkcyjne rozwiązania, jakie gwarantuje nam – Trystal3 Bronzing Minerals od Vita Liberata, lubi chyba każda kobieta. Oprócz bronzera, otrzymujemy również puder mineralny, samoopalacz oraz potrzebny do jego aplikacji pędzel KABUKI. Zestaw idealny! 

Sypkie pudry mineralne, to ostatnio bardzo popularne i rozchwytywane kosmetyki kolorowe. Charakteryzują się przede wszystkim właściwościami przeciwzapalnymi oraz naturalnym składem – pozbawionym parabenów, konserwantów, substancji zapachowych czy sztucznych barwników. W związku z tym są niezwykle łagodne – nie podrażniają, nie uczulają. Dobrze sprawdzają się również u osób z chorobami skórnymi tj. trądzik, czy alergiami. Ponadto dają naturalną ochronę przed promieniowaniem UV, która jest niezwykle ważna, nie tylko przez okres letni, ale okrągły rok.

puder-mineralny-vita-liberata-1

Dzięki dodanemu do składu pudru mineralnego od Vita Liberata DHA, opalenizna, jaką otrzymujemy dzięki prawidłowej aplikacji kosmetyku, utrzymuje się na skórze nawet do kilku dni.

Rozprowadzanie pudru powinno się rozpocząć po uprzednim nałożeniu na twarz, szyję i dekolt, bazy. Może być nią krem, podkład w płynie czy typowa baza pod makijaż. Następnie należy nabrać odpowiednią ilość pyłu na pędzel do pudru mineralnego – te gwarantują znacznie lepszy efekt (kupując  Trystal3 Bronzing Minerals, otrzymujesz w prezencie świetny – mięciutki, gęsty, nie powodujący podrażnień pędzel KABUKI). Następnie okrężnymi ruchami równomiernie rozprowadzamy kosmetyk po wymienionych wcześniej partiach ciała. Jeśli masz ochotę możesz wymodelować sobie twarz poprzez rozcieranie odpowiednio większej ilości pudru np. na kościach policzkowych. Uzyskany efekt subtelnej, naturalnie wyglądającej opalenizny, utrzymuje się na twarzy nawet do kilku dni. Co dodatkowo wpływa na wydajność produktu.

puder-mineralny-vita-liberata-3

Puder znajduje się w typowym, dla tego rodzaju kosmetyków opakowaniu. Jest plastikowe – więc odporne na zniszczenie. Zato przezroczystość dolnej jego części pozwala nam na bieżące kontrolowanie zużycia kosmetyku. Dobrze leży w dłoni, nie jest ani za duże, ani na małe. Ogromnym plusem produktu, jest gratis do niego dołączany – wspomniany już wcześniej pędzel KABUKI. Wersja „skrócona“ pędzla, nie wpływa na jakość makijażu, a z pewnością ma swoje plusy przy częstym noszeniu go w kosmetyczne, gdzie nie zajmie nam aż tak dużo miejsca. Samo włosie jest niezwykle gęste, miękkie i przyjemne.

Trystal3 Bronzing Minerals Vita Liberata dostępny jest w perfumeriach Sephora (zarówno stacjonarnych, jak i online), w cenie 169 zł/9g.