Menu
Uroda

Piwny balsam po goleniu Manufaktura – Łaźnie Piwne

Sposobów pozbywania się z ciała niechcianych włosków jest dzisiaj wiele. Istnieją bardzo proste, jak i skomplikowane metody, wykonywane jedynie w gabinetach kosmetycznych. Od maszynek, pianek, wosków, po depilator czy zabiegi laserowe. Te ostatnie przynoszą najlepsze efekty, ponieważ usuwają włoski na długi okres czasu. Jednak większość na co dzień sięga po znacznie prostsze i szybsze narzędzie, jakim jest maszynka do golenia.

Ma ona swoje plusy i minusy. Jest łatwa w użyciu, nie pozostawia śladów, ale włoski odrastają praktycznie już na drugi dzień, mogą występować podrażnienia, i co najgorsze – zacięcia. Co robić, aby tego wszystkiego uniknąć? Przed goleniem należy dokładnie zwilżyć nogi, w letniej wodzie.  Następnie nałożyć grubszą warstwę żelu, który usprawni pociągnięcia maszynką i zmiękczy włoski. W żadnym wypadku nie powinno się golić ciała „ na sucho“. Sama maszynka powinna być wyposażona w paski nawilżające, które na bieżąco łagodzą podrażnienia. I to samo należy zrobić tuż po wyjściu spod prysznica – nawilżyć i ukoić. W tym celu najlepiej użyć produktu do tego przeznaczonego, tak jak Piwny balsam po goleniu od Łaźni Piwnych.

alsam-po-goleniu-laznie-piwne-manufaktura-glowne

Kosmetyk ten bogaty jest w składniki aktywne, takie jak: ekstrakt z piwa, ekstrakt chmielowy, panthenol, alantoinę oraz szereg witamin i minerałów oraz pierwiastków, które nawilżają, łagodzą i koją, a także odżywiają i regenerują.

Balsam zamknięty jest w poręcznej butelce, o pojemności 160 ml, z dozownikiem. Ma lekką, stosunkowo rzadką i trochę żelową konsystencję oraz uniwersalny i zupełnie uzależniający zapach, który pozostaje na skórze przez co najmniej kilka godzin.

Kosmetyk bardzo szybko się wchłania, lekko chłodząc smarowane partie ciała. Oprócz pięknego zapachu, na skórze nie pozostawia żadnej warstwy. Można go więc użyć w każdej sytuacji i o każdej porze. Bardzo fajnie łagodzi i koi, a także intensywnie nawilża.

Produkt jest uniwersalny, można więc używać go „na spółkę” z drugą połówką. 🙂

Za 160 ml, zapłacicie 25 zł.

Więcej informacji o balsamie i innych kosmetykach piwnych, znajdziecie na stronie Łaźni Piwnych – TUTAJ. Produkty można zamawiać mailowo.