Menu
Uroda

Piwny krem – uniwersalny krem

Za oknem pogoda robi się coraz groźniejsza. Mróz, wiatr czy wilgoć to warunki atmosferyczne, których cera po prostu nie znosi. Dlatego szczególnie zimną staramy się ją zabezpieczać i chronić przed wysuszeniem, podrażnieniem itp. Fajnie, gdy krem, którego używamy jest na tyle skuteczny i uniwersalny, że może korzystać z niego więcej, niż jeden z domowników. Tak właśnie jest w przypadku Piwnego kremu do twarzy.

Krem ten przeznaczony jest do skóry normalnej, suchej i wrażliwej. Oparty na składnikach aktywnych takich jak drożdże piwne, masło shea, olej winogronowy i panthenol, daje skórze ochronę, nawilżenie i ukojenie. Opakowanie kremu to poręczna tubka o poj. 75ml, którą można postawić na łazienkowej półce, jak i zabrać ze sobą wszędzie, gdzie tylko potrzeba. Stosunkowo mała tubka zmieści się w kosmetyczce, torebce, nerce, a nawet i większej kieszeni.

piwny-krem-laznie-piwne-2

Gęsta i jednocześnie lekka oraz kremowa konsystencja, ładnie się rozprowadza i szybko wchłania. Krem daje efekt niezwykle przyjemnej w dotyku skóry. Ta nie tylko jest odżywiona i nawilżona, ale i chroniona przez cały dzień. Krem pozostawia na twarzy bardzo przyjemny, uniwersalny zapach, który spodoba się z pewnością również Twojemu partnerowi. Może być stosowany jako baza pod makijaż, gdyż nie wchodzi w niepożądane reakcje z innymi kosmetykami.

Kremy piwne dostępne są w Łaźniach Piwnych BSC&SPA.