Menu
Uroda

Podkład idealny – All Day Perfect Delia Cosmetics

Jakiś czas temu marka Delia Cosmetics zaprezentowała swoją nowość – All Day Perfect podkład 3w1. I choć ulubionych podkładów z pewnością Wam nie brakuje, po prostu musimy Wam go zaprezentować.

Ogólnie wiadomo, jak ogromną rolę w makijażu odgrywa podkład. To on wyrównuje koloryt, usuwa przebarwienia, zakrywa niedoskonałości, a także przyjmuje na siebie pozostałe, stosowane na co dzień kosmetyki. Podkład idealny musi więc być przyjazny skórze, dobrze komponować się z innymi produktami, być wysokiej jakości i posiadać przystępną cenę. Mogłoby się wydawać, że ideały nie istnieją, a jednak!

all-day-perfect-delia-kompozycja-2

Podkład All Day Perfekt 3w1, to przede wszystkim lekkość i funkcjonalność. Spełnia on funkcję bazy kompletnej – wygładza, wyrównuje koloryt i matuje. Dodatkowo zmniejsza produkcję sebum i zawiera witaminę B3, która wpływa na lepszą kondycję i koloryt cery.

Kosmetyk znajduje się w poręcznej, płaskiej tubie o poj. 30 ml. Posiada dosyć rzadką i bardzo fajną, lekką konsystencję. Dzięki niej  nie obciąża skóry, nie tworzy skorup, zbędnych i widocznych warstw. Po płynnym rozprowadzeniu, nadaje cerze naturalny i zdrowy efekt. Wyrównuje koloryt, zakrywa niedoskonałości i delikatnie rozświetla skórę. Nie podrażnia jej, a z innymi kosmetykami łączy się, dając pożądany efekt.

All Day Perfect podkład 3w1 dostępny jest w drogeriach stacjonarnych oraz sklepie internetowym Delia Cosmetics, w cenie 18 zł.