Menu
Makijaż / Uroda

Podkład na wiosnę idealny Luxury Look LUMI&Healthy Delia Cosmetics

Na co dzień, a w zasadzie nawet i od święta raczej noszę lekki makijaż. Delikatnie podkreślone oko, zarysowane kości policzkowe i wyrównany koloryt cery. Lubię czuć, że jest lekko i że skóra oddycha. Dlatego często sięgam po kremy BB i CC oraz przyjemne, delikatne podkłady. I o ile koloryzującego kremu na wiosnę jeszcze nie znalazłam, to podkład trafił do mnie z okazji karnawału.

Podkład rozświetlający Lumi&Healthy z serii Luxury Look Delia Cosmetics, to nowość w portfolio marki. Dostępny jest w czterech odcieniach, z których 11 IVORY u mnie wygląda naprawdę dobrze. Bardzo delikatny i ładny odcień – sprawdzi się u bladziuchów. 🙂 Podkład zamknięty jest w szklanej butelce o pojemności 30 ml, zakończonej dozownikiem i plastikowym dozownikiem. Całość myślę prezentuje się bardzo ładnie i porządnie.

Płynny podkład rozświetlająco-nawilżający Luxury Look LUMI&Healthy Delia Cosmetics

Podkład oprócz koloru oraz pigmentów rozświetlających zawiera również witaminę PP i ekstrakt z baobabu. A co warto jeszcze wspomnieć, wolny jest od parabenów i oleju parafinowego. Dedykowany do cery suchej, normalnej i mieszanej.

Jak dla mnie podkład ten jest czymś nowym, fajnym, wartym polecenia i sprawdzenia. Jego kremowa, nawilżająca konsystencja, sprawia, że cera świetnie radzi sobie w tym trudnym okresie przejściowym (między zimą, a wiosną). Podkład nie wysusza, ani nie podrażnia. Dobrze się rozprowadza, nie pozostawiając żadnych smug czy plam. Przykrywa to co trzeba, wyrównuje koloryt i delikatnie rozświetla. Pomaga w utrzymaniu zdrowej, nawilżonej i świeżej cery przez cały dzień. Kosmetyk nie przyczynia się do zatykania porów, ale do wygładzania już tak. A jego drobinki rozświetlające działają subtelnie, bez efektu tłustej czy świecącej się skóry. Nosi się go naprawdę bardzo przyjemnie i lekko, przez cały dzień. Jest kosmetykiem, który dobrze przyjmuje kolejne warstwy i z nimi współpracuje. Na twarzy dodatkowo pozostawia ładny, kojarzący się z wiosną zapach.

Dostępny jest między innymi w sklepie internetowym marki, w cenie ok. 23 zł.