Menu
Makijaż / Uroda

Pomocny przy konturowaniu stick – Podkład Bell HypoAllergenic

Od jakiegoś czasu na liście makijażowych trendów ten figuruje całkiem wysoko i raczej nie zapowiada się, aby miał spaść o kilka oczek w dół. Dlatego chyba warto zapoznać się z produktami, które będą pomocne w tej technice makijażu. Szczególnie, gdy po prostu są godne uwagi.

Konturowanie, bo o nim mowa, wbrew pozorom jest łatwiejsze niż się wydaje. Trzeba tylko trochę potrenować i znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla siebie. Pomocne mogą w tym być tutoriale vlogerek urodowych, które pokazują sposoby konturowania twarzy na wiele sposobów.

Do takiego modelowania twarzy możemy użyć prawie, że wszystkiego. Od różnych kolorów podkładów, po palety korektorów, a na bronzerach, różach i rozświetlaczach kończąc. Co więcej, formuły przydatnych do tego kosmetyków również mogą być różne – sypkie, płynne czy w kamieniu. To czym uzyskasz najlepsze efekty, zależy głównie od tego, jaki według Ciebie powinien on być.  Niemniej jednak przy konturowaniu twarzy bardzo pomocne mogą okazać się produkty w sztyftach – łatwo się nimi rysuje. 😉

bell-hypoallergic-podklad-w-sztyfcie-2

Nic więc dziwnego, że podkład Bell HypoAllergenic postanowiłam zaangażować właśnie do konturowania i blendowania. Odcień, kóry posiadam jest bliski kolorowi mojej skóry, dlatego świetnie sprawdza się przy mieszaniu i „przejściach”. Przyjemnie się go używa, nie sprawia problemów, ładnie się wtapia. Ma fają kremową i całkiem dobrze kryjącą konsystencję, także pozwala pozbyć się zwyczajnych niedoskonałości. Współpracuje z innymi produktami, tworząc ostatecznie delikatny look – bez dziwnych skorupek, masek i innych tego typu.

Podkład Bell HypoAllergenic  to plastikowy, wykręcany stick, który spełnia swoje zadania – jest jednocześnie praktyczny, wygodny w użyciu i dobrze się prezentujący. Do tego raczej małych rozmiarów, więc łatwo jest mieć go przy sobie.

Choć mogłoby się wydawać, że nie jest kosmetykiem wydajnym, to rzeczywistość jest nieco inna. Podkład raczej należy do oszczędnych, co zawdzięcza na pewno swojej konsystencji, ale i bezpośredniej aplikacji na skórę.

Jeśli będziecie miały okazję, koniecznie wypróbujcie! 🙂