Menu
Uroda

Porządne oczyszczanie – Maska SeaSource Detox Spa Arbonne

Jakiś czas temu opublikowana została recenzja Mineralizującego balsamu 24h Arbonne (tutaj). Przy jej okazji mogłyście poczytać o właściwościach alg morskich i ich szerokim zastosowaniu w kosmetyce. Dzięki drogocennym związkom jakie w sobie posiadają, są nieocenionym składnikiem np. różnego rodzaju kosmetyków pielęgnacyjnych. Mogą zadbać o skórę zarówno oczyszczając ją, jak i nawilżając oraz regenerując. Dlatego też, są składnikiem całej linii Arbonne – SeaSource Detox Spa.

Głębokie oczyszczanie, to niezwykle istotna sprawa, a niestety często zaniedbywana. Zmęczona od ciągłego noszenia makijażu twarz, pozatykane pory, nadmiar sebum. Niestety wszystko to naprawdę widać na skórze. Aby cera, jak i całe ciało wyglądało świeżo i zdrowo, musi być odpowiednio oczyszczane. Maska SeaSource Detox Spa Arbonne świetnie wywiązuje się z tego zadania, a najlepsze efekty osiąga się przy regularnym jej stosowaniu – raz w tygodniu. Jest produktem przeznaczonym do twarzy i ciała. Nie musisz bać się „groźnych” składników, gdyż produkty Arbonne są wegańskie i tym samym (mimo wysokiej skuteczności) niezwykle delikatne dla skóry.

arbonne-seasource-detox-spa-arbonne-1

Maska znajduje się w dosyć sporej tubie, o pojemności 236ml. W wyglądzie i konsystencji przypomina błotko, natomiast kolor ma głęboko zielony, co kojarzy się troszeczkę z morskimi głębinami. Maska ma lekko miętowy zapach – bardzo przyjemny. Kosmetyk jest dosyć gęsty, dlatego nakładanie (zgodnie z zaleceniem producenta) grubszej warstwy nie jest trudne.

Nałożoną maseczkę na twarz należy pozostawić na 10-15 minut, natomiast na ciele ok. 20-30 minut. W tym czasie kosmetyk uwalnia naszą skórę z toksyn, nadmiaru sebum, odtyka pory, a także nawilża i wygładza. Po pierwszym uczuciu chłodzenia, później (podczas zasychania maski) możecie odczuwać lekkie ściąganie i pieczenie, jednak to raczej normalne przy tego rodzaju kosmetykach. Po określonym czasie, maskę należy dokładnie zmyć ciepłą wodą.

Już po pierwszym jej użyciu zauważycie efekty, zwłaszcza w przypadku twarzy, której takie dogłębne oczyszczanie jest niezwykle potrzebne.

arbonne-seasource-detox-spa-arbonne-3

 

Maska dostępna jest u producenta – www.arbonne.pl, w cenie 151 zł.