Menu
Uroda

Prezent na Dzień Chłopaka – kosmetyki BOND

Już niedługo Dzień Chłopaka, czym więc zaskoczyć swojego mężczyznę? Opcji jest wiele. Wiadomo, że faceci, to gadżeciarze, jednak taki prezent nie zawsze jest trafiony. Może okazać się mało funkcjonalny, albo po prostu nie do końca celować w gust. Na szczęście są takie rozwiązania, które nie tylko są praktyczne, ale i niezbędne na co dzień, tak jak kosmetyki.

Może mężczyźni nie potrzebują aż tak wiele produktów, które dbają o ich wygląd, ale jest kilka takich, bez których na co dzień raczej ciężko jest im się obejść. Należą do nich m.in. żel pod prysznic, antyperspiranty, pianki do golenia, wody po goleniu itp. Wszystkie te kosmetyki znajdziecie w ofercie BOND Expert.

kosmetyki-bond-kompozycja-32

Marka posiada aktualnie 3 linie: Bond Expert Sport, Bond Expert Classic i Bond Expret Sensitive. Pierwsza dedykowana jest mężczyznom aktywnym, lubiącym być w ruchu. Jej podstawą jest menthol i guarana. Kosmetyki z tej linii dają uczucie chłodu, orzeźwienia i zapach wyrazistych zielonych owoców.

Bond Expert Classic to seria bogata w alantoinę, która wykazuje właściwości łagodzące, kojące, przeciwzapalne i regenerujące. Wspomaga odnowę i gojenie się uszkodzonego naskórka. Dodatkowo zmniejsza zaczerwienienia, zmiękcza, wygładza i daje ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi przed cały dzień. Kosmetyki z tej linii posiadają klasyczny i ponadczasowy zapach prawdziwego mężczyzny.

Dla wrażliwców marka wprowadziła linię Sensitive. Ta charakteryzuje się zawartością Oligoceane, czyli energetyzujących elementów pochodzenia morskiego. Dostarczają one skórze sole mineralne, oligoelementy, substacje nawilżające oraz witaminy. Kosmetyki z tej serii zapewniają kompleksową regenerację i nawilżenie oraz wzmacniają barierę ochronną skóry. Bogaty skład tych produktów czynni z nich mineralny kompleks dla męskiej skóry.

kosmetyki-bond-kompozycja

Kosmetyki BOND Expert to nie tylko szeroka gama produktów, ale i bardzo przystępne ceny.