Menu
Uroda / Włosy

Profesjonalna objętość – Professional Therapy Volume L’biotica

Seria Professional Therapy od L’biotica należy do tych bardzo prze mnie lubianych. Dobrze działają na włosy, ładnie pachną i co również ważne – świetnie się prezentują. Wiadomo, jak każda kobieta i ja jestem typową sroką. Znacznie przyjemniej używa się produktu, który po prostu podoba mi się z wyglądu, niż takiego, którego opakowanie z estetyką nie ma nic wspólnego. I o tym niestety niektóre marki kosmetyczne zapominają, ale nie L’biotica.

Choć szaty graficzne kosmetyków tej marki zawsze są dopracowane, to jednak zacznie ważniejsze jest to, co opakowania kryją w środku. A często zawartość okazuje się naprawdę godna uwagi. Tak też jest z szamponem i odżywką PROFESSIONAL THERAPY VOLUME.

lbiotica-professional-theraphy-volume-2

Kosmetyki zapewniają objętość i lekkość fryzury oraz profesjonalną, intensywną pielęgnację. Przeznaczone do codziennego stosowania, do włosów cienkich i delikatnych. Nie odciążają ich, nie przyspieszają przetłuszczania, nie elektryzują. Nawilżają, odżywiają i utrzymują je w dobrej kondycji. Jest to możliwe dzięki zawartym w nich składnikach aktywnych, takich jak: ceramidy, olej makadamia, prowitamina B5, keratyna, rozmaryn, olejek różany i wiele innych.

Szampon ma niezwykle wydajną formułę i niewielka jego ilość wystarcza, aby pokryć gęstą pianą nawet długie włosy. Odżywka, szczególnie gdy ma do czynienia z włosami dłuższymi, może się kończyć nieco szybciej niż szampon – mniejsza pojemność (200 ml, a szampon ma 250 ml) robi swoje. Co nie zmienia jednak faktu, że są to produkty godne polecenia.

Dostępne m.in. w sklepie internetowym marki (TUTAJ), w cenie 27,50 zł.

lbiotica-professional-theraphy-volume-3