Menu
Uroda

Przystanek Zdrowia i Urody

Przystanek Zdrowia i Urody to miejsce dla osób ceniących sobie obie te wartości. Pierwszy sklep otwarty został w 2012 roku, a w przeciągu kolejnych trzech lat powstały jeszcze 3 stacjonarne oraz sklep internetowy. Aktualnie Przystanek Zdrowia i Urody jest w 4 miastach: Tychach, Bielsko-Białej, Bieruniu, Czechowicach-Dziedzicach.

Sieć sklepów posiada w swojej ofercie zarówno artykuły spożywcze, jak i kosmetyki czy suplementy diety. Wszystkie są ekologiczne, naturalne i zdrowe.

przystanek-zdrowia-urody

Fot. Przystanek Zdrowia i Urody

Wśród produktów spożywczych, znajduje się szeroka gama produktów dla diabetyków, dla wegetarian i wegan, bezglutenowych, a także bez laktozy. A wszystko to od sprawdzonych,  znanych producentów tj. GoodFood, Olvita, Ekoprodukt, Symbio, Tast, Polska Róża, Eco Medica, Sanbios, Radix, Oleofarm i wielu, wielu innych.

Oprócz bardzo szerokiego asortymentu spożywczego, w sklepach Przystanek Zdrowia i Urody znajdziecie również ogromny wybór naturalnych kosmetyków i ręcznie robionych mydeł (aż 50 rodzajów!) marek takich jak: Colway, Korana, Organic Care, Naturalis, Sante, Tautrophen, Neobio, Heliotrop, Anne Marie Borlind, Storyderm i innych.

Warto zaznaczyć, że zaopatrzenie jest naprawdę imponujące i kompleksowe. Ponadto w sklepie internetowym (TUTAJ) znajduje się zakładka z bardzo ciekawymi artykułami i poradami w stylu zdrowego i pięknego życia – koniecznie tam zajrzyjcie!