Menu
Uroda

Ranking perfum vol. 2

To już druga  top lista perfum damskich.  Wyjątkowe, mocne, ale i słodkie, a przede wszystkim bardzo trwałe zapachy tym razem na niej zagościły. Zapraszamy…

Thierry Mugler – ANGEL – pojawienie się tych perfum w 1992 roku  wywołało małą rewolucję. Olivier Cresp pokazał, że użycie chemi i syntetyków pozwala na stworzenie wyjątkowego zapachu. Przerosły one epokę , w której powstały. Przetarł on tym samym szlaki dla perfume bardzo słodkich i smakowitych. W jednym flakonie zebrano najsłodsze aromaty świata, by stworz1yć ten zapach. ANGEL wygrał nagrodę FIFI Award Hall Of Fame 2007.

Thierry_Mugler-Angel-

Viktor&Rolf – Flowerbomb – jest zapachem bardzo sytym, mocno kwiatowym, a przede wszystkim długotrwałym. Powstały w 2005 roku. Nad kompozycją pracowały najlepsze „nosy” w branży: O. Polge, C. Benaim, D. Bertier. Niektórzy mówią, że zapach ten przypomina kultowego Angel’a jednak mimo to uderza swoją wyjątkowością.

viktor-and-rolf-flowerbomb

CK – Euphoria – jest zapachem orientalno – kwiatowym. Przesiąknięty  nie tylko delikatnością i zwiewnością, ale też zmysłowością i seksualnością. W kilka tygodni od premiery okrzyknięto go legendą. Nie każdej marce perfum się to zdarza. Zapach ten został zwycięzcą nagrody FIFI Award Fragrance of The Year Women’s Luxe 2006.

Calvin_Klein-Euphoria

Cacharel – Amor Amor – to prawdziwy eliksir miłości przeznaczony dla kobiet, które lubią miłosne przygody.  Był to jeden z pierwszych “seksownych” zapachów jakie powstały. Uwodzi na każdym kroku. Dzięki nim kobieta staje się słodka, ale też namiętna i prowokująca. Zawróci w głowie niejednemu mężczyźnie.  Doskonale nadaje się na każdą porę roku.

Cacharel-Amor_Amor

 

Carolina Herrera – 212 Sexy – ucieleśnienie wszystkich marzeń. W idealny sposób podkreślają kobiece wdzięki, powab, a także zmysłowość.  Pierwszy zapach z serii 212 powstał w 1997 roku. Jednak uwodzicielski charakter seria zyskała dopiero w 2003 kiedy to Carolina nawiązała współpracę z agencją marketingową. Zaczęto kreować markę na seksowną, ciepłą i tajemniczą. Wtedy też zaczęto prace nad takimi właśnie perfumami. Półtora roku później powstał zapach 212 Sexy.

carolina-hererra-212-sexy

Miss Dior – jest to szyprowo – kwiatowy zapach. Perfumy powstały w 1947 roku i stanowią serce i duszę domu mody Dior. Stworzono je na zlecenie Christiana Diora, który zażyczył sobie poznać zapach pachnący jak miłość.

Dior-Miss_Dior-Miss_Dior