Menu
Uroda

Ratunek dla okolic oczu – infuzyjne płatki YONELLE

W dobie komputerów i ciągłej pracy, nasze oczy często są przemęczone, napuchnięte, obolałe. Na szczęście, oprócz tradycyjnych kompresów (z wodą, herbatą czy rumiankiem), które nie są w stanie spełnić wszystkich naszych potrzeb, na rynku dostępne są bardziej innowacyjne produkty, tak jak H2O Infuzyjne płatki S.O.S. pod oczy YONELLE.

To niezwykłe ile zastosowań posiada ten produkt. Z jednej strony dedykowany do skóry dojrzałej, w celu zwalczania zmarszczek, z drugiej natomiast, przynosi ukojenie zmęczonym oczom w każdym wieku. Miały być błyskawiczną 2-tygodniową kuracją odmładzającą, jednak ze względu na właściwości zawartych składników aktywnych, mogą służyć również w celu: usunięcia cieni pod oczami, opuchlizny, naprężenia skóry, odpowiedniego nawilżenia i nawodnienia.

yonelle-platki-pod-oczy-infuzyjne-2

Składnikami aktywnymi są: kwas hialuronowy, kwas alginowy i trójwymiarowa siateczka biowłókienek.

Zapakowane w zgrzaną saszetkę płatki, ułożone są na plastikowej tacce. Z obu stron są zabezpieczone warstwami ochronnymi, więc przez aplikacją płatków, należy się ich pozbyć. Ze względu na dużą zawartość preparatu, płatki są bardzo dobrze nawilżone. W wyglądzie i dotyku przypominają płaskie, żelowe poduszki.

Przyklejenie płatków nie sprawia żadnych trudności. Bardzo dobrze się trzymają, więc spokojnie możesz z nimi siedzieć, stać, chodzić czy skakać, choć najlepiej gdybyś po prostu pozwoliła sobie na chwilę relaksu. 😉 Ich nałożenie jest niezwykle odprężające, gdyż bardzo fajnie chłodzą skórę. Cały zabieg powinien trwać 15-20 minut. Po tym czasie płatki się zdejmuje, a pozostały nadmiar preparatu dokładnie wmasowuje.

Efekty widoczne są od razu. Wory, szarości i opuchlizna znikają. Skóra w okolicach oczu staje się nawilżona, gładka i jędrna. Ty jesteś zrelaksowana i po prostu promieniejesz. Płatki nie pozostawiają po sobie żadnych śladów, więc możesz stosować je bezpośrednio przed wyjściem.

W opakowaniu znajdziecie 4 zestawy płatków, które kosztują 79 zł (aktualnie trwa promocja – 55 zł!). Dostępne są w sklepie internetowym na stronie YONELLE, o tutaj.

yonelle-platki-pod-oczy-infuzyjne-3

 

Przy okazji warto wspomnieć, że cała seria kosmetyków H2O INFUSSION (w tym również płatki) otrzymała nagrodę Doskonałości Roku 2014 Twojego Stylu.

doskonałość-roku-twój-styl