Menu
Uroda

Regeneracja i koloryzacja włosów – SWATI Ayurveda

Mając coraz większą świadomość, znacznie częściej sięgamy po produkty sprawdzone i naturalne. Nie tylko nie chcemy chemii jeść, ale i jej kontakt ze skórą zaczyna nam przeszkadzać. I słusznie! Zapotrzebowanie na naturalne kosmetyki stale rośnie. I choć wiele marek kosmetycznych stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów (oferując im produkty bez parabenów, sztucznych barwników czy zapachów), to nie przy wszystkich rodzajach produktu mogą brak składników szkodliwych zagwarantować. 

Wiele kobiet farbuje włosy mimo tego, że ich kondycja wtedy się znacznie osłabia. Standardowe farby do włosów są wręcz przepełnione składnikami, z naturą nie mających nic wspólnego. Dlatego tak fajnym i potrzebnym rozwiązaniem są naturalne farby, które nie tylko pokryją włosy odpowiednim kolorem, ale odżywią, zregenerują i nawilżą je przy okazji.

henna-olejek-swati-komopozycja-3

Roślinna farba do włosów SWATI Ayurveda, to zamknięty w metalowej puszeczce zestaw, składający się z czepka, rękawiczek oraz sproszkowanej farby w kolorze zielonym. Pastę o ziołowym zapachu rozrabia się samemu, mieszając ją z wodą i doprowadzając do wygodnej w aplikacji konsystencji. Farbę należy nakładać sprawnie i dokładnie. Od czubka głowy, po same końce. A następnie pozostawić na włosach na 3 godziny. W przypadku wydłużenia tego czasu, włosy są bezpieczne. Henna zadziała jak odżywka. Po zmyciu farby wodą, kolor będzie się jeszcze zmieniał (do 48h). Ostateczny efekt obserwować można dopiero po dwóch dniach – ładny i nasycony odcień oraz lśniące i zdrowe włosy. Farba ładnie kryje, kolor jest jednolity, a odrosty uzupełnione.

henna-olejek-swati-komopozycja

Oprócz naturalnej farby, wskazane jest stosowanie naturalnych kosmetyki pielęgnujących. Szampony, odżywki, maski czy olejki powinny opierać się na drogocennych składnikach aktywnych, bo to właśnie takie produkty działają na nasze włosy i skórę najlepiej. Rewitalizujący olejek do włosów SWATI Ayurveda nie tylko regeneruje kosmyki, ale i przeciwdziała ich siwieniu i wypadaniu. Jego receptura bazuje na tradycyjnych roślinnych składnikach (m.in. ekstrakt z amli, mulethi, olej sezamowy). Kosmetyk bardzo skuteczny, co i wydajny.

Oba produkty dostępne są w sklepie Bombay Bazaar.