Menu
Uroda

Regenerujące kremy do rąk od Evrēe

Twoje dłonie potrzebują ochrony i nawilżenia nie tylko w okresie jesienno-wakacyjnym. Równie troskliwie musisz zadbać o nie latem, kiedy także narażone są na wysuszanie i podrażnienia. Jeśli zauważyłaś, że skóra na dłoniach wymaga pomocy, sięgnij po kremy od Evrēe.

Pierwszy z nich to Hand Care Max Repair, czyli intensywnie regenerujący krem do rąk, przywracający im gładkość i nawilżenie. Świetnie poradzi sobie z przesuszoną skórą i już po pierwszej aplikacji zauważysz różnicę. Twoje dłonie staną się miękkie, a wszelkie podrażnienia znikną. Warto mieć ten krem zawsze przy sobie i stosować go po każdym umyciu rąk. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustej powłoki.

Drugi krem dedykowany jest osobom, których dłonie potrzebują natychmiastowego ukojenia i bardzo intensywnego odżywienia. To krem do rąk Instant Help radzący sobie nawet z najbardziej wymagającą i suchą skórą. Bardzo dobrze nawilża dzięki zawartości gliceryny i masła z mango, a dodatkowo przyjemnie pachnie. Dobrze rozprowadza się na dłoniach, jest niezwykle wydajny i przynosi natychmiastową ulgę. Regularne stosowanie kremu zapewnia dogłębną regenerację skóry rąk.