Menu
Pielęgnacja / Uroda

Regenerujące serum do paznokci MAX REPAIR evrēe®

Twoje paznokcie są suche, mają tendencję do rozdwajania się, łamania i zadzierania? Potrzebują natychmiastowej pomocy, to pewne, ale po co sięgnąć, by przynieść im natychmiastową ulgę?

Jeśli Twoim celem naprawczym jest głównie nawilżenie płytki paznokcia oraz jej odżywienie spróbuj Regenerującego serum do paznokci MaxRepair Evree. Przyniesie ono natychmiastowe ukojenie i pożądane nawilżenie. Nie jest to produkt, który typowo stymulowałby wzrost i grubość paznokci, ale dzięki ogólnemu poprawieniu kondycji, może się przyczynić. Świetnie nadaje się również do nawilżania skórek. Na długotrwałe efekty, jak w każdym przypadku, należy uzbroić się w cierpliwość i systematyczność. Produkt ten posiada jednak kilka cech, które dają mu wyższość nad innymi tego rodzaju. Serum zawiera aż 9 składników aktywnych: olejek oliwkowy, olejek winogronowy, olejek makadamia, olejek ostropestowy, olejek avocado, olejek abisyński, olejek arganowy oraz olejek jojoba. Jest to więc prawdziwa bomba witaminowa, którą paznokcie i skórki z pewnością bardzo polubią. Kosmetyk posiada bardzo wygodne w użyciu opakowanie – miękką tubkę, zakończoną pędzelkowym aplikatorem. Ma oleistą konsystencję, która wchłania się przez kilka chwil.

Dostępny jest w drogeriach stacjonarnych takich jak Rossmann, Natura czy Hebe oraz w sklepach internetowych, za ok. 15 zł.