Menu
Uroda

RIMMEL: Lash Accelerator Endless

Tusz do rzęs to dosyć specyficzny kosmetyk. Mimo tego, że każda z nas oczekuje od niego podobnego działania, ostatecznie i tak wybieramy zupełnie różne produkty. A bo zgrabne opakowanie, a bo szczoteczka taka a nie inna, a bo jego wygląd nam się spodobał itd.

Ten wpis dedykowany jest osobnom, które lubią wąskie opakowania, silikonowe szczoteczki i prosty design. A ponadto, najbardziej zależy im na wydłużeniu rzęs. 😉

Lash Accelerator Endless RIMMEL z założenia ma wydłużać rzęsy nawet o 99%. Wszystko to możliwe jest dzięki specjalnej formule z mikro włóknami oraz świetnie chwytającej rzęsy szczotecze.

Sama używam tego tuszu od dawna i nie mam zamiaru go odstawiać. Niezwykle wydłuża rzęsy, pogrubia i sprawia, że są bardzo wyraziste. Szczoteczka idealnie rozprowadza tusz i jego nadwyżki. Rzęsy są rozczesane, a nie jak w przypadku wielu produktów –  posklejane. Odporność na wilgoć również jest, więc deszcz czy śnieg nie powinien być Wam straszny. 😉 Aczkolwiek, żeby nie było wątpliwości,  z demakijażem żadnego problemu nie ma.

Jeśli poszukujecie dobrego i stosunkowo taniego tuszu, to ten pewnie jest w stanie sprostać Waszym wymaganiom. 🙂

Cena tuszu ok. 30 zł

tusz-rimmel

Fot. RIMMEL