Menu
Uroda

Samoopalacze – jak ich używać? pHenomenal pianka Vita Liberata

Nie ma chyba szybszego i równie efektywnego sposobu na opalenie ciała jak użycie samoopalacza. Niewątpliwie też, jest to często kłopotliwa metoda. Nieumiejętne używanie kosmetyków samoopalających skutkuje plamami, nierównym kolorytem, smugami, pomarańczowymi łokciami i kolanami.

Jest kilka zasad, których przy wcieraniu samoopalacza należy przestrzegać, a efekt będzie zadowalający. Oto one:

  1. Dobieraj kosmetyk pod względem koloru karnacji.
  2. Przed wsmarowaniem preparatu, użyj peelingu, aby złuszczyć martwy naskórek.
  3. Kosmetyk nakładaj w świetle dziennym – wtedy najlepiej kontrolować aplikację, niedociągnięcia lub nadmiar opalenizny.
  4. Aplikuj samoopalacz za pomocą rękawicy.
  5. Rób to okrężnymi ruchami.
  6. Znacznie mniejsze ilości samoopalacza nakładaj na stopy, kostki, łokcie, kolana i dłonie.
  7. Miejsca te dodatkowo możesz przetrzeć wilgotną szmatką.

vita-liberata-samoopalajaca-pianka-rekawica

Produktem, który przy przestrzeganiu wszystkich powyższych zasad, daje bardzo ładną opaleniznę jest pHenomenal samoopalająca pianka Vita Liberata. Gwarantuje ona natychmiastowy efekt, już w trakcie nakładania. Dzięki lekkiej konsystencji szybko wchłania się w skórę, nie pozostawiając na niej żadnej warstwy, oprócz opalenizny, oczywiście. W przeciwieństwie do innych tego typu kosmetyków pianka Vita Liberata przede wszystkim jest produktem organicznym, nie ma przykrego zapachu i nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie – nawilża ją. Opalenizna sprawia wrażenie  naturalnej, nawet w przypadku bardzo jasnej karnacji.

Sama aplikacja przebiega bez problemów. Wszystko to dzięki rękawicy i wygodnemu opakowaniu z pompką. Rękawica Vita Liberata, choć sprawia pozory delikatnej, jest niezwykle trwała. Świetnie znosi pranie (ręczne), więc można uznać ją za produkt wielokrotnego użytku.

Pojedyncza aplikacja samoopalającej pianki Vita Liberata gwarantuje utrzymanie się opalenizny przez 4-7 dni, jeśli natomiast w ciągu 24h powtórzymy czynność wcierania 3 razy, efekt utrzyma się do 2-3 tygodni, co czynni piankę Vita Liberata najtrwalszym tego typu kosmetykiem na rynku, na całym świecie.

Samoopalacz jest niezwykle wydajny i ma się wrażenie, że po wysmarowaniu całego ciała, z butelki nie ubyło praktycznie nic. Dlatego pojemność 125ml, starczy na długi okres czasu.

vita-liberata-samoopalajaca-pianka-2

Produkty Vita Liberata dostępne są tylko i wyłącznie w Sephora – TUTAJ.

pHenomenal pianka samoopalająca Vita Liberata 169.00 zł

Rękawica Vita Liberata 29.00 zł