Menu
Uroda

Serum do rąk i paznokci – Cztery Pory Roku

Zniszczone, wysuszone i popękane dłonie, to często wydłużający się w nieskończoność problem. Wyleczenie dłoni, które wciąż narażone są na szkodliwe czynniki zewnętrzne, łatwe nie jest. Wsmarowywanie kremów niezawsze okazuje się skuteczne, a dłonie jakoś wyleczyć trzeba. Wtedy na pomoc przychodzą produkty takie jak te od Cztery Pory Roku, Serum do rąk i paznokci – Kuracja Regenerująca i Kuracja Nawilżająca.

Kosmetyki te działają błyskawicznie, przynosząc skórze dłoni ulgę już w ciągu 60 sekund! Po pierwszych 15 minutach  wilgotność skóry wzrasta nawet do 150%, a po godzinie skóra będzie wyraźnie wygładzona. Bardzo szybko regenerują i usuwają problem szorstkiej skóry. Warto dodać, że produkty wolne są od parabenów i alergenów, a ich skuteczność testowana była w salonach.

serum-do-dloni-cztery-pory-roku

Jak na produkt nawilżający do rąk, mają dosyć nietypowe opakowanie  – tubkę, zakończoną dozownikiem z pompeczką. Wygląda  ładnie, elegancko i na dodatek jest bardzo poręczne (poj. 50ml), więc spokojnie możemy wrzucić serum do torebki i użyć go kiedy tylko zajdzie potrzeba.

Dozownik uwalnia odpowiednią ilość kosmetyku, które przez nadmiar się nie marnuje. Produkt, mimo silnie skoncentrowanej formuły, ma dosyć lekką konsystencję, która bardzo ładnie się rozprowadza, wchłania i pachnie. Kremy te znacznie poprawiają kondycję dłoni, które stają się miłe w dotyku, gładkie i elastyczne. Ewidentnie czuć nawilżenie i wysoki poziom wody w skórze. Przesuszone miejsca bardzo szybko się regenerują, skóra jest wygojona i ukojona. Zdecydowanie polecamy – świetny produkt!

Za tubkę 50 ml, zapłacimy ok. 9 zł. Produkt dostępny jest w drogeriach w całej Polsce.

Więcej o kosmetykach Cztery Pory Roku na stronie marki – TUTAJ.