Menu
Uroda

Skuteczna ochrona końcówek – Jedwab od Delia Cosmetics

Kruche, słabe i rozdwajające się końcówki, to problem dosyć powszechny i dobrze (prawie każdej kobiecie) znany. Jeśli chcemy cieszyć się lśniącymi i zdrowymi włosami, musimy odpowiednio je pielęgnować, a końcówki, które są szczególnie na czynniki szkodliwe narażone, dodatkowo chronić.

Pogarszająca się kondycja końcówek często ma swoje źródło w: nadmiernym suszeniu włosów suszarką, stylizacji na gorąco (lokówka, prostownica), farbowaniu, rozjaśnianiu, trwałej, promieniach słonecznych czy nieodpowiednich kosmetykach do ich pielęgnacji i stylizacji.

Oprócz odżywek i masek, które stosujemy na całą długość włosa, istnieją również produkty takie jak oleje czy jedwabie, które stosuje się miejscowo i bez spłukiwania. Są one znacznie bardziej intensywne w działaniu i cięższe, dlatego (oprócz olejowania) powinno nakładać się je jedynie na końcówki lub wybrane pasma włosów. Produkty te świetnie sprawdzają się zarówno do pielęgnacji, jak i wykończenia stylizacji fryzury. A oprócz tego, że funkcjonalne, to i zazwyczaj bardzo wydajne są, tak jak Cameleo Jedwab do włosów od Delia  Cosmetics. Produkt ten z założenia ma regenerować i nawilżać włosy, dbając o optymalny i stały poziom wody wewnątrz ich struktury, chronić je przed wysokimi temperaturami, a także nadać elastyczności, miękkości i blasku. Jedwab bogaty jest w olej arganowy, który ma zapobiegać starzeniu się włosów.

cameleo-jedwab-do-wlosow-napisy

Kosmetyk ten zamknięty jest w buteleczce o poj. 55 ml, z wygodnym dozownikiem, który usprawnia aplikację. Opakowanie jest bardzo poręczne, więc produkt ten może znaleźć swoje miejsce nie tylko w łazience, ale również w Twojej torebce (stosuje się go zarówno na mokre, jak i suche włosy). Ma gęstą, lekko oleistą i bezbarwną konsystencję. Przepięknie pachnie, a zapach ten pozostaje na włosach co najmniej przez kilka godzin. Od razu po jego użyciu, końcówki stają się nawilżone, pełne blasku i bardziej elastyczne. Po dłuższym czasie zorientujemy się, że przestały się rozdwajać i łamać i co najważniejsze – zdrowo wyglądają. Z pewnością będzie dużą podporą dla włosów osób często korzystających z suszarek, lokówek, prostownic itp., gdyż struktura włosa pozostaje odpowiednio nawilżona. Równie dobrze, sprawdzi się na wakacjach, jako ochrona włosów przed promieniami słonecznymi.

55 ml kosztuje ok. 11 zł. Cameleo Jedwab do włosów Delia Cosmetics dostępny jest w wielu drogeriach stacjonarnych w całej Polsce, a także w sklepie online producenta – TUTAJ.