Menu
Uroda

Skuteczne i praktycznie – Odżywczy balsam pod prysznic Venus

Aktualnie nasz tryb życia jest bardzo szybki. Choć mamy na co dzień różne zajęcia i obowiązki, to z pewnością wszystkie czasami się zatrzymujemy i pytamy dlaczego doba zamiast 24h, nie ma ich na przykład 30?!

Ze względu na natłok codziennych spraw i problemów, na liście naszych priorytetów takie zagadnienia jak pielęgnacja, są zazwyczaj gdzieś na samym końcu, bo zwyczajnie nie mamy na to czasu. Są jednak rozwiązania, które pozwolą nam te przysłowiowe dwie pieczenie na jednym ogniu upiec.

Odżywczy balsam pod prysznic od Venus, to kosmetyk typu 2 w 1. Po pierwsze oczyszcza, a po drugie odżywia i pielęgnuje skórę. Efekt jaki daje podczas szybkiego prysznica to nie tylko odświeżenie ciała, ale jednocześnie jego nawilżenie. Balsamy, które (ze względu na brak czasu ich wcierania) nie zdawały egzaminu, teraz możesz z czystym sumieniem odstawić na bok, bo po porostu nie będą Ci potrzebne.

 

Kosmetyk został wzbogacony o składniki aktywne takie jak:

  • Hydra Protect + –  intensywnie i długotrwale nawilża,
  • olejek ze słodkich migdałów – odżywia i regeneruje,
  • wyciąg z czarnej perły – poprawia kondycję, nadaje naturalnego blasku, uelastycznia.

 

Odżywczy balsam do ciała pod prysznic Venus to spora i elastyczna tuba o pojemności 250 ml. Dobrze leży w dłoni i z pewnością należy do tych opakowań, które dobrze sprawdzają się w praktyce. Kosmetyk ma kremową i gęstą konsystencję w białym kolorze. Podczas aplikacji nie ślizga się i nie spływa, nie jest również produktem pieniącym się. Pozostaje na skórze, aż do spłukania jego nadmiaru. Po wyjściu spod prysznica skóra jest miękka, gładka i nawilżona. Kosmetyk w żaden sposób jej nie podrażnia. Wręcz przeciwnie – koi, nadaje zdrowego wyglądu oraz pozostawia na niej delikatny i świeży zapach.

Odżywczy balsam pod prysznic Venus to produkt nie tylko skuteczny, ale i praktyczny, dlatego warto go sprawdzić. Dostępny w drogeriach, w cenie ok. 10 zł.