Menu
I cała reszta

Sposób na zdrowie i urodę Mirandy Kerr

Tej modelki nikomu nie trzeba przedstawiać. Miranda Kerr – były aniołek Victoria’s Secret oraz jedna z najpiękniejszych kobiet świata. Poznajmy tajniki jej nieskazitelnej urody oraz dobrego zdrowia.

miranda-kerr-kora-organics

Fot. Kora Organics

Miranda jest osobą bardzo aktywną życiowo i zawodowo. Mimo to, choć przekroczyła już trzydziestkę, to nadal prezentuje się niezwykle świeżo i młodo. Sekretem jej gładkiej cery jest dbałość o codzienną pielęgnację. Kerr pamięta o tym, aby każdego dnia oczyszczać skórę twarzy, tonizować ją oraz nawilżać, a jej ulubionymi kosmetykami są oleje naturalne. Modelka zdradza, że to właśnie im zawdzięcza oszałamiającą promienność i nieskazitelność cery.

kosmetyki-naturalne-przystanek-zdrowia-urody

Dostępne w Przystanek Zdrowia i Urody

Miranda w pielęgnacji stawia przede wszystkim na kosmetyki ekologiczne, które nie zawierają alergenów i szkodliwych substancji. Wie, jak ważne są one dla zachowania urody i zdrowia, dlatego stworzyła własną markę produktów pielęgnacyjnych – KORA. Wśród jej oferty znajdziecie m.in.: tonizujący krem, balsam do ciała czy orzeźwiającą mgiełkę.

kora-organics-miranda-kerr

Kora Organics

Modelka dba o siebie także od wewnątrz, zapewniając sobie tym samym nie tylko piękny wygląd, ale i dobrą kondycję organizmu. Podstawę jej niskoglikemicznej diety stanowią ryby, drób oraz warzywa. W kuchni używa sporej ilości oleju kokosowego i awokado. Kerr uzupełnia swój jadłospis również o super food, czyli aloes, nasiona chia oraz jagody goji, z których chętnie robi koktajle. Jej menu to prawdziwa bomba witalności i zdrowia!

zdrowe-produkty-kolaz-przystanek-zdrowia-urody

Dostępne w Przystanek Zdrowia i Urody

Powinniśmy brać przykład z Mirandy i wykorzystywać jej tricki. Pozwolą nam one zachować młody wygląd i pozytywną energię na wiele lat.