Menu
Makijaż / Uroda

Strobing – modelowanie przez rozświetlanie | Strobing Make Up Kit Wibo

Modelowanie twarzy poprzez konturowanie jest dzisiaj na tyle popularne, że jeśli nawet nie używasz tej techniki na co dzień, to z pewnością bardzo dobrze wiesz jak działa. Ale czy tylko poprzez ciemniejsze tony i bronzery możemy korygować wygląd twarzy? Osobom ceniącym świeży i lekki look, z pewnością bardziej odpowiadał będzie strobing.

Strobing to nic innego, jak modelowanie twarzy rozświetlaczem. Jego umiejętne użycie, sprawia, że cera wygląda młodo i promiennie. Nie mają tutaj zastosowania ostre linie, czy ciemniejsze kolory. Cały makijaż opiera się na podkładzie, rozświetlaczach (najlepiej z 2-3 odcienie) i różu (jeśli masz w zwyczaju go stosować).

Najczęściej jaśniejszy rozświetlacz stosujemy w okolicach strefy T, bo to środek twarzy powinien być tutaj najbardziej widoczny i rozświetlony.Troszeczkę ciemniejsze możemy nakładać np. pod lub na kości policzkowe, skronie czy czoło.

strobing-makeup-kit-wibo-flatlay

Choć rozświetlanie nie jest niczym nowym, to właśnie ostatnio na rynku pojawiło się mnóstwo produktów do strobingu, w tym również paletki, jak ta z Wibo – Strobing Make Up Kit – Paleta rozświetlaczy do twarzy, która zawiera 4 odcienie:
– jaśniejszy, z drobniutkimi drobinkami i ze złotą poświatą,
– jaśniejszy, z drobniutkimi drobinkami i ze srebrną poświatą,
– złoty, ciepły, z metalicznym połyskiem,
– brązowy, bardziej wyrazisty, z metalicznym połyskiem.
Gama tych rozświetlaczy pozwala na wykonanie pełnego makijażu prawie, że każdej cery, ale także na bawienie się światłem i uzyskiwanie zaskakujących efektów. Wszystkie naszpikowane są mieniącymi się drobinkami, które dzięki wyjątkowej formule, tworzą długotrwały efekt. Poza tym są naprawdę ciekawie skomponowane – można uzyskać zarówno bardzo ciepłe rozświetlenie, jak i typowo mroźne i mokre.

strobing-makeup-kit-wibo-flatlay-2

Kasetka w środku ma wbudowane duże lusterko, oraz miejsce na aplikator. Ten (kompaktowy pędzelek), sam w sobie nie należy do najlepszych. Ma mało elastyczne i dość szorstkie włosie, także dobrze jest go sobie wymienić. Paletka zamyka się magnetycznie i dobrze leży w dłoni. A ja lubię po nią sięgać. 🙂

W internetowym sklepie marki (TUTAJ) ostatnie sztuki!

incredible-gel-wibo-manicure-3