Menu
I cała reszta

Stylizacja i pielęgnacja brwi. Eyebrow Stylist Wibo

Nie wiesz jak powinnaś zadbać o brwi, a także wystylizować je tak, by pasowały do obecnych trendów? Nic trudnego; w tym roku wygrywa naturalność połączona z odpowiednim kolorem. 

Już od kilku sezonów grube, ciemne brwi zdobywały coraz większą ilość zwolenników, jednak w tym sezonie są niemal obowiązkowe. Jak otrzymać taki wygląd? Warto postawić przede wszystkim na pielęgnację; w tym celu najlepiej zaopatrzyć się w olejek rycynowy, który wzmocni nasze brwi, a także modny ostatnio olej kokosowy, chroniący włoski przed zniszczeniami. I oczywiście- należy zapomnieć o nadmiernym skubaniu! Przy temacie pielęgnacji nie sposób nie nadmienić o wpływie diety- jeśli jest nieodpowiednia, może osłabić nasze brwi i spowodować ich przerzedzanie oraz wypadanie. Możecie również wspomagać się odpowiednimi suplementami.

W celu podkreślenia brwi można posłużyć się odpowiednią paletką do ich cieniowania, kredką lub tuszem. Należy jednak pamiętać, aby dobrać odpowiedni kolor, najlepiej jak najbardziej naturalny.

wibo-eyebrow-kosmetyczka-kompo

Fajnym kosmetykiem do stylizacji brwi, który daje subtelny efekt jest Eyebrow Stylist od Wibo. Tusz ten ma za zadanie wyeksponować kolor oczu, podkręcić kolor brwi, zarysować odpowiedni kształt, a także zagęścić włoski.

Tusz do stylizacji brwi od Wibo jest bardzo łatwy i szybki w użyciu. Dzięki aplikatorowi w formie szczoteczki na bieżąco korygujemy i zaczesujemy włoski, nadając im przy okazji kolor. Tusz ma konsystencję lekkiego żelu, który bardzo szybko wysycha i nie skleja brwi, choć nadaje im lekkiego połysku (można się go pozbyć jednym maźnięciem pędzelka z matowym cieniem). Podczas aplikacji nie powstają żadne grudki, nic się nie maże. Stylista utrzymuje się na brwiach cały dzień – bez problemu.

Kosmetyk ten ma dosyć delikatny kolor, dlatego powinien się sprawdzić również w przypadku jasnej oprawy.

wibo-eyebrow-blyszczyk-tusz-kompo

Dostępny jest w stacjonarnych drogeriach w całej Polsce oraz sklepie internetowym Wibo, w cenie 9,49 zł.