Menu
Makijaż / Uroda

Sztuczne rzęsy z fibry Mystik Warsaw

Sztuczne rzęsy z fibry to rzecz, która zupełnie mnie zaskoczyła. A że uważam je za fajne rozwiązanie, dzisiaj ich prezentacja.

Rzęsy z fibry pojawiły się ostatnio w ofercie Mystik Warsaw czyli jednej z marek sieci drogerii Kontigo. Jest to ciekawe i innowacyjne rozwiązanie gwarantujące maksymalną objętość.

Jak wyglądają i czym właściwie te Sztuczne rzęsy z fibry są? Są to delikatne, zupełnie suche, piórka fibry zamknięte w buteleczce przypominającej tusz do rzęs. Nakłada się je za pomocą podłużnego, prostego aplikatora. 🙂

Sztuczne rzęsy Mystik Warsaw działają w połączeniu z maskarą. A ich aplikacja odbywa się w następujący sposób:
1. Tuszujesz rzęsy odpowiednią dla siebie ilością warstw.
2. Nie czekasz aż tusz zastygnie, od razu sięgasz po Sztuczne rzęsy z fibry.
3. Nakładasz sztuczne rzęsy z fibry Mystik Warsaw.
4. Gdy osiągniesz odpowiedni efekt pogrubienia i objętości, utrwalasz go maskarą.

Rzęsy te są więc bardzo proste w obsłudze. Ważne jednak, aby dobrać do nich odpowiedni tusz. O ile na co dzień wolę już taki lekko podeschnięty, to w tym przypadku, potrzebny jest mokry. Włoski z fibry muszą mieć się do czego przyczepić. Są bardzo lekkie, więc łatwo osiadają na rzęsach. Jeśli jednak efekt ma być zadowalający i trwały, to rzęsy muszą być wilgotne. Do aplikacji można użyć dowolnego tuszu, choć oczywiście marka poleca do tego swoje maskary. Aby rzęsy się nie osypywały trzeba je dobrze na koniec zabezpieczyć.

Z pomocą Sztucznych rzęs z fibry Mystik Warsaw można osiągnąć naprawdę imponujące efekty. Optycznie rzęs jest więcej, są grubsze i dłuższe. I o ile u wielu z Was efekt będzie bardziej spektakularny (mam bardzo krótkie rzęsy :), to ja jestem szczerze zadowolona.

Rzęsy zmywa się razem z makijażem. Nie wymagają jakiejś specjalnej metody czy kosmetyku. Usuwa się je bez żadnych problemów czy podrażnień.

Myślę, że to świetne rozwiązanie dla osób, których rzęsy nie są jakoś wyjątkowo bogate, a metody takie jak przedłużanie nie leżą w sferze zainteresowań.