Menu
Uroda / Włosy

Szybki sposób na ładny włos

Lubicie lekkie odżywki bez spłukiwania i spraye do stylizacji włosów? Ta nowość zdecydowanie się wam spodoba!

Jeśli miało się już raz do czynienia z kosmetykami marki L’biotica, we wszelkie nowości można „wchodzić w ciemno”. Powodów jest kilka – bardzo fajne działanie, skuteczne składniki aktywne, a także przyjemne opakowania i zapachy. Te ostatnie ładne i dosyć intensywne, więc utrzymują się na włosach przez pewien czas. Z przyjemnością więc sięgnęłam po Repair Balm Spray (odżywka 10w1!) oraz Shine Look Spray i co najważniejsze – nie zawiodłam się i tym razem.

lbiotica-spraye-professional-therapy-4

Lekkie, bardzo wygodne w użyciu spraye, które należy stosować na wilgotne, umyte włosy, bez spłukiwania. Ich butelki wyposażone zostały w szerokie, bezawaryjne rozpylacze, dzięki czemu aplikacja odbywa się równomiernie, bez zbędnego nawarstwienia. Dobrze też leżą w dłoni i nie mają jakichś ogromnych rozmiarów, więc jak się uprzeć, to i w podróż mogą wyjechać.

Repar Balm Spray Odżywka 10w1 zapewnia m.in. wzmocnienie i regenerację, ochronę przed wysoką temperaturą, głębokie nawilżenie czy sprawniejsze rozczesywanie. Jest bardzo lekki, więc nie obciąża włosów, nie przyspiesza ich przetłuszczania się, nie powoduje żadnych sztucznych efektów. Włosy stają się lekkie, miękkie i gładkie. Znacznie lepiej znoszą suszarkę, prostownicę czy lokówkę. A i końcówki prezentują się znacznie lepiej.

lbiotica-spraye-professional-therapy-2

Shine Look Spray to już taki typowy spray do stylizacji. A jego głównym zadaniem jest wygładzenie i nadanie włosom blasku. Pomaga w utrzymaniu niesfornych włosów w ładzie i nabłyszcza je. Jego lekka i delikatna formuła sprawia, że na prawdę ciężko z nim przesadzić i zrobić sobie tym samym fryzurową krzywdę. Przynajmniej mi się to nie zdarzyło, a do oszczędnych nie należę. 😉

Ciekawostką może być to, że oba te kosmetyki zostały stworzone przy pomocy mistrza fryzjerstwa – Pawła Matrackiego.

Dostępne są w sklepach stacjonarnych i internetowych.

lbiotica-spraye-professional-therapy-3