Menu
Uroda

Tangle Teezer – rewolucja w czesaniu?

Na pierwszy rzut oka szczotki do włosów nie przypomina. Kształt a’la mydelniczka, do tego silikonowe, różnej długości ząbki – o co chodzi?

Nie tylko jej wygląd, ale i właściwości są dosyć nietypowe. Szczotka ta, według informacji pozyskanych od producenta, jest przeznaczona do każdego rodzaju włosów i fryzur. Ułatwia rozczesywanie, które dzięki niej staje się bezbolesne. Dodatkowo szczotka nie narusza struktury włosa – nie łamie go i nie rozciąga, włosy więc pozostają zdrowe i lśniące. I wisienka, czyli masaż głowy jaki Tangle Teezer nam zapewnia. Powstało już kilka wersji szczotki, w tym również dla dzieci.

tangle-teezer-3

Z całą pewnością szczotka jest na swój sposób wyjątkowa. Chociaż mimo tego, iż  jest uniwersalna, wydaje się, że lepsze efekty można osiągnąć przy pielęgnowaniu nią włosów prostych niż kręconych, które z natury są dosyć niesforne i bardzo szybko się plączą. Duża ilość i gęstość ząbków ma  w sobie coś magicznego, to chyba właśnie ten masaż. Jest to natomiast jedynie wartość dodana, do dokładnie rozczesanych włosów. Dodatkowo sam design i bogata kolorystyka, jaką marka proponuje wzbudza sympatię, prawda?