Menu
Uroda

Tego mi było trzeba – Buna Odżywcza maseczka relaksująca z melisą

Kolejne spotkanie z Buną okazało się kolejnym niezwykle przyjemnym doznaniem. Tym razem na moją twarz powędrowała Odżywcza maseczka relaksująca z Melisą.

Ogólnie mam to do siebie, że niestety nie każda maseczka, nawet ta określana jako kojąca, łagodząca czy przeznaczona do cery wrażliwej się u mnie sprawdza. Bo mimo zapewnieniom o jej delikatnym działaniu, na mojej twarzy pojawiają się zaczerwienienia, a ja odczuwam nieprzyjemne pieczenie. Ale nie tym razem. Odżywcza maseczka relaksująca z Melisą Buna rzeczywiście pozwoliła mojej cerze na odprężenie.

Wiodącymi składnikami aktywnymi maseczki jest oczywiście ekstrakt z melisy, która regeneruje, odżywia, dodaje miękkości, jednocześnie relaksując i przywracając równowagę. A także ekstrakt z pięciornika, olej ostropestowy, olej kukurydziany, olej sezamowy i olej makadamia. To one wszystkie odpowiadają za tak wspaniałe działanie maseczki. Oprócz nawilżenia i odżywienia, gwarantuje ona cerze wygładzenie oraz zdrowy, pełny naturalnego blasku wygląd. Skóra jest wypoczęta, nakarmiona i szczęśliwa.

buna-maseczka-odzywcza-melisa-2

Maseczka posiada standardową dla kremowych konsystencję. Dobrze rozprowadza się po twarzy i stosunkowo szybko wnika w głąb skóry, choć to ile ostatecznie zostanie jej wchłonięte zależy oczywiście od grubości warstwy, jaką zdecydujesz się na twarz położyć. Jeśli nie wszystko się wchłonęło, maseczkę można usunąć za pomocą wacika, traktując ją jako kremową bazę do dalszych działań, albo zmyć wodą. Pachnie ładnie, świeżo, cytrusowo.

Po jej użyciu skóra jest nawilżona, gładka i miękka. Na pewno też zyskuje na elastyczności, skóra nie napina się i jest odprężona. Zero podrażnień, czerwonych placków czy uczucia pieczenia. Tylko komfort i równowaga. 🙂

Maseczką jestem szczerze zachwycona, więc serdecznie polecam, szczególnie wrażliwcom! Elastyczną tubkę o poj. 70 ml, dorwać można w różnych sklepach internetowych, a może nawet już i stacjonarnych drogeriach, w cenie ok. 13 zł.