Menu
Pielęgnacja / Uroda

tołpa: estetic. NACZYNKA

Posiadaczki skóry naczynkowej doskonale wiedzą, jak bardzo „podatna na wpływy” ona jest. Działają na nią zarówno silne emocje, jak i jedzenie (np. pikantne potrawy), czy warunki atmosferyczne. Najcięższa jest chyba zima – no bo oprócz mrozu, jest jeszcze śnieg, wiatr, a czasami również intensywne słońce. Skóra oprócz tego, że często jest czerwona, szczypie czy swędzi, bywa też pokryta jest „pajączkami”. Co wtedy robić?

Ja w walce z naczynkową stroną cery zazwyczaj sięgam po kosmetyki zarówno delikatne, jak i silne w swym działaniu. Staram się aby były one możliwie jak najbardziej naturalne, ale jednocześnie też zbytnio nie podrażniały i tak już wymęczonej skóry. Dlatego też tak bardzo pod tym względem odpowiadają mi kosmetyki marki tołpa. Gdy dotarły do mnie kosmetyki z serii estetic, od razu nastawiałam się na hit. Czy to w temacie naczynek, czy antyoksydacji, czy w każdym innym. I co najważniejsze – nie myliłam się! 4 intensywne zabiegi z tołpa estetic to totalny hit. Jestem zarówno zadowolona z efektów ich stosowania, jak i zachwycona sposobem podania.

tolpa-estetic-naczynka-4intensywnezabiegi

tołpa estetic NACZYNKA

4 intensywne zabiegi to pakiet zabiegów składających się z czterech etapów. W przypadku każdego „problemu” zawsze jest to chusteczka złuszczająca z kwasami, serum, maska i krem. Wszystkie oddzielnie popakowane, „poporcjowane”, z odpowiednimi oznaczeniami.

ETAP 1
Chusteczka złuszczająca ma za zadanie ułatwić dostęp składników aktywnych z następnych etapów w głąb skóry. Delikatnie złuszcza, a także rozluźnia skórę i nawilża ją.

ETAP 2
Serum wnika w skórę, dostarcza jej moc składników aktywnych, które mogą dawać o sobie znać w postaci lekkiego poszczypywania czy pieczenia.

ETAP 3
Biopolimerowa maska kremowo – żelowa to chwila relaksu dla Ciebie i odprężenia oraz ukojenia dla skóry.

ETAP 4
Krem – silnie skoncentrowany, podtrzymujący efekt wszystkich trzech wcześniejszych etapów.

Pełny zabieg trwa ok. 20 minut i daje efekty podobne do tych, które uzyskujemy w salonie kosmetycznym. Możliwe jest to dzięki silnie skoncentrowanym formułom, które da się wyczuć. Pomiędzy etapami mogą występować lekkie podrażnienia czy zaczerwienienia. Ale oprócz systematyczności (można stosować 1-2 zabiegi tygodniowo), to właśnie one decydują o skuteczności tych produktów.

tołpa estetic

tołpa estetic

4 intensywne zabiegi wzmacniające naczynka to program zmniejszający zaczerwienienia, redukujący pajączki oraz wyrównujący koloryt. Działa naprawdę fajnie, choć trzeba przyznać, że w trakcie trwania zabiegu, skóra trochę poszczypuje. Jednak już po jego zakończeniu wycisza się. Jest silnie nawilżona i gładka. Bardzo przyjemna w dotyku i pachnąca. Zaczerwienienia znikają, a naczynka stają się jakby mniej widoczne. Choć moje pajączki należą raczej do tych delikatniejszych, a i piegi dodatkowo pomagają je maskować. Efekty widoczne są zaraz po zakończeniu domowego SPA, jak i przez kilka kolejnych dni. Cera jest gładka, sprężysta, ale też miękka. Dla ich podtrzymania używam Kremu wzmacniającego naczynka z tej samej serii. Ten ma fajną, lekką, nieco żelową konsystencję, która szybko się wchłania i daje skórze zastrzyk energii na cały dzień. Oprócz tego chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i dba o dobrą kondycję.  Opakowanie to aluminiowa tubka o pojemności 40 ml.

Kosmetyki tołpa: estetic niezależnie od problemu jakiemu są dedykowane, pomagają go wyeliminować i w szybkim czasie przywracają skórze tak pożądaną równowagę. Ja jestem nimi zachwycona. Podoba mi się cała idea i koncepcja serii, jej wykonanie, jak i skuteczność. Koniecznie sprawdźcie je na sobie!

 

Zobacz również:

http://studioms.pro-linuxpl.com/marta/recenzja-tolpa-green-oils-orzezwiajacy-zel-peelingujacy-do-mycia-twarzy/

http://studioms.pro-linuxpl.com/marta/tolpa-green-oils-wzmacniajacy-krem-na-naczynka/

http://studioms.pro-linuxpl.com/marta/tolpa-dermo-face-rosacal-krem-dla-wrazliwcow-prawie-idealny/

http://studioms.pro-linuxpl.com/marta/zel-do-mycia-twarzy-3-hity/

http://studioms.pro-linuxpl.com/marta/czym-jest-borowina-i-jakie-ma-wlasciwosci/