Menu
Uroda

Twój najlepszy przyjaciel – Przyspieszacz wysychania lakieru od Cztery Pory Roku

Jedna z najbardziej irytujących rzeczy? Z pewnością wiele z nas odpowiedziałoby, że odciśnięcie lakieru podczas ostatecznej fazy manicure – wysychania. I tym samym zniszczenie misternie przygotowywanych paznokci. Takie sytuacje zdarzają się na tyle często, że warto zainwestować w coś, co oszczędzi nam nerwów, przyspieszy wyschnięcie lakieru i nada mu dodatkowego połysku.

Do jakiegoś czasu „Przyspieszacze wysychania lakieru“  były dostępne głównie w salonach kosmetycznych, hurtowniach z profesjonalnymi kosmetykami itp. Dziś możemy kupić go w zwykłej drogerii, a to dzięki marce Cztery Pory Roku.

przyspieszacz-wysychania-lakieru-cpr-1

Przyspieszacz do lakieru Cztery Pory Roku to niezwykle prosty w użyciu, wydajny i skuteczny produkt. Bogaty w olejek ze słodkich migdałów, który wykazuje działanie wzmacniające i uelastyczniające, dodatkowo pielęgnuje paznokcie i skórki.

Znajduje się w szklanej, przezroczystej buteleczce o pojemności 15 ml. Pipetka, która  pełni funkcję nakrętki, pomaga w sprawnej aplikacji. Teoretycznie preparat wysusza lakier w ciągu 60 sekund, naszym zdaniem robi to jeszcze szybciej. A do zadowalającego efektu potrzeba jest jedna malutka kropelka.

przyspieszacz-wysychania-lakieru-cpr-2

Jest to na prawdę świetny produkt, który uchroni paznokcie przed czyhającymi niebezpieczeństwami, a Ciebie od niepotrzebnego poirytowania.

Dostępny w drogeriach, za ok. 10 zł.