Menu
Makijaż / Uroda

Usta à la Kylie Jenner – Wibo Million Dollar Lips

Matowe i wyraziste usta stały się niezwykle popularne, co z pewnością w dużej mierze zawdzięczamy Kylie Jenner i jej słynnej linii pomadek. Dzięki czujności polskich firm kosmetycznych nie musimy jednak po nie sięgać, gdyż mamy swoje!

Matowe pomadki podawane są w różnej formie i szerokich paletach kolorystycznych. Dzięki temu, że wprowadziło je do swojej oferty wiele marek, możemy przebierać również w jakości i cenie. A, że trend z pewnością szybko nie przeminie można kupować i testować – nie zmarnuje się! 😉 Chciałabym jednak zwrócić Waszą uwagę na jeden, fantastyczny i super tani produkt – Wibo Million Dollar Lips.


wibo-million-dollar-lips-kompozycja

Z tak trwałą pomadką już dawno nie miałam do czynienia! Niezwykle intensywny kolor, mat i do tego utrzymuje się na ustach co najmniej kilka godzin! I to przy normalnym funkcjonowaniu czyli np. jedzeniu czy piciu.  Aplikator pomadki, ułatwia wykonanie dokładnego obrysu. A jego gabaryty pozwalają na jego obecność w każdej kosmetyczce czy torebce. Dodatkowo Million Dollar Lips kusi ceną, w sklepie internetowym marki kupimy go za 11,29 zł. I naprawdę wierzyć się nie chce, że można uzyskać tak świetny i trwały efekt, w tak niskiej cenie. Wibo, Kocham Was! <3