Menu
I cała reszta

Uzupełnienie diety herbatką ziołową od Arbonne Essentials

Szacuje się, że organizm dorosłego człowieka składa się w 70% z wody. Płyny zgromadzone w ciele tracimy w ciągu każdego dnia, dlatego tak ważne jest, by pamiętać o ich uzupełnianiu. Pierwsze skutki odwodnienia najczęściej są przez nas zauważalne, ale nie łączymy ich z brakiem wody. To chociażby uczucie zmęczenia, bóle głowy, poszarzała cera. Warto więc dbać o odpowiednie nawodnienie, a jeszcze lepiej przyjmować wodę pod postacią dobrych dla zdrowia i urody herbatek ziołowych.

Herbatki ziołowe to najczęściej mieszanki różnych suszonych części rośliny, dobranych w taki sposób, by jak najskuteczniej działać na dany obszar organizmu. Herbatki więc mogą pomagać w odchudzaniu, eliminacji stresów, kojeniu nerwów, odprężaniu, poprawie przemiany materii, wzmacnianiu odporności, czy też łagodzeniu bólów menstruacyjnych. Jednak, jeśli chcesz ogólnie wspomóc swoje ciało, zadbać o kondycję zdrowotną oraz urodę, najlepiej sięgać po mieszanki, które zadziałają wielotorowo.

Arbonne-essentials-ziolowa-herbatka-2

Herbatka Ziołowa z liniii Essentials od Arbonne to kombinacja sześciu wzmacniających organizm ziół, która może stanowić uzupełnienie codziennej diety, dostarczając do jadłospisu wielu potrzebnych mikroelementów. Wystarczy wspomnieć, że mieszanka składa się kwiatu bzu czarnego działającego przeciwutleniająco, natki pietruszki wykazującej właściwości moczopędne oraz cennego korzenia mniszka poprawiającego trawienie. Opakowanie Herbatki Ziołowej z linii Arbonne Essentials zawiera 20 torebek, a każda z nich zapakowana jest w osobną kopertkę. Dzięki temu możesz zabrać swoją ulubioną herbatkę np. do pracy. W smaku wyczuwalny jest mix doroczynnych ziół, a w zapachu nieskażona natura.

Więcej informacji o suplementach diety oraz kosmetykach Arbonne znajdziecie na stronie marki – TUTAJ.