Menu
Uroda

W walce ze zmarszczkami – Yonelle Hydro-Serum Infuzyjne

Problem pojawiających się i zostających już na dłużej na naszej twarzy zmarszczek jest naturalny i prędzej czy później zaczyna męczyć każdą z nas. Lata mijają, a pod wpływem czasu skóra się zmienia. Z pewnością jest mniej elastyczna, bardziej wysuszona, zwiotczała i tworzą się na niej różne nierówności. Czasu nie da się cofnąć, ale naturę da się troszeczkę oszukać. Dzięki nauce i nowym technologiom niemożliwe do osiągnięcia kiedyś rezultaty, dzisiaj są na wyciągnięcie ręki.

O infuzyjnych kosmetykach marki Yonelle mieliśmy już przyjemność pisać przy okazji prezentacji płatków pod oczy (tutaj). Tym razem chcemy przedstawić niezwykle skuteczne serum przeciwzmarszczkowe, które oparte jest na innowacyjnym systemie nawadniania skóry.

Hydro-Serum infuzyjne H2O działa sukcesywnie, z dnia na dzień coraz bardziej poprawiając wygląd i kondycję skóry twarzy, odmładzając ją znacznie. Mieszanka składników głęboko nawilża i regeneruje skórę. Wpływa na jej elastyczność i nawodnienie, dzięki czemu sprawia ona wrażenie bardziej wypełnionej. Skóra staje się napięta, wygładzona i rozświetlona. Serum nie potrafi sprawić, aby wszystkie zmarszczki z twarzy zniknęły, ale znacznie je spłyci, a te mniejsze może nawet usunąć.

Tak świetne rezultaty osiągane podczas stosowania serum (a także innych kosmetyków Yonelle) możliwe jest dzięki odkryciu, jakiego dokonało laboratorium marki – NANODYSKI. To nowatorskie nośniki składników aktywnych, w postaci płaskich krążków. Są one znacznie mniejsze niż przestrzenie międzykomórkowe, dzięki czemu kosmetyk i zawierające się w nim składniki aktywne, mogą wniknąć w głąb skóry i robić to, co do nich należy. Nośniki te pokonują aż 14 warstw komórek naskórka! Od 2010 roku NANODYSKI są chronione światowym patentem farmaceutycznym i kosmetycznym.

yonelle-serum-kompozycyjne

Samo używanie kosmetyku i jego aplikacja to czysta przyjemność. Serum znajduje się w szklanej buteleczce z pipetką, dzięki której możesz bez problemu nałożyć kosmetyk na wacik, a następnie rozsmarować go po twarzy. Serum jest przezroczyste i ma bardzo lekką i rzadką konsystencję, przez co wchłania się niezwykle szybko. A na dodatek – bardzo ładnie pachnie.

Choć działanie serum jest progresywne, efekty zobaczysz już po pierwszym zastosowaniu – skóra staje się gładka i napięta – bardzo przyjemna w dotyku. Z czasem jest coraz bardziej elastyczna i „podniesiona”. Wypełnienie skóry coraz bardziej zakrywa zmarszczki, sprawiając, że jest ich po prostu mniej.

Kosmetyki Yonelle to nie tylko wysoka skuteczność i jakość produktu, to również niezwykle dopracowany wygląd zewnętrzny. Elementy takie jak kartoniki, woreczki czy słoiczki razem z wypełnieniem tworzą luksusową całość. Są więc idealnym pomysłem na prezent.

Serum o poj. 30ml, dostępne jest w sklepie internetowym marki, w cenie 199 zł – tutaj.