Menu
Uroda

Walka z przebarwieniami – rozświetlający krem Himalaya Herbals

Przebarwienia na twarzy to problem, z którym na co dzień boryka się wielu ludzi. Istnieją różne sposoby walki z tymi irytującymi plamami, jednak najpopularniejszym są obecnie kosmetyki pielęgnacyjne – szczególnie kremy, które przebarwienia zmniejszają lub w całości usuwają i ogólnie wyrównują koloryt skóry.

Przebarwienia to wynik nieprawidłowo działających komórek wytwarzających melaninę, czyli barwnik skóry. Jednak problem nie tkwi jedynie w nas, a także w czynnikach zewnętrznych, które mają naprawdę ogromny wpływ na ich pojawianie się. Do powstawania przebarwień znacznie przyczyniają się m.in. promienie UV, dlatego tak ważne jest zabezpieczanie skóry przed słońcem (!).

Ze względu na skalę problemu, na rynku kosmetycznym aktualnie mamy bardzo szeroki wachlarz produktów pielęgnacyjnych zapobiegających przebarwieniom, jednym z nich jest Rozjaśniający krem Himalaya Herbals.

himalaya-herbals-krem-rozswietlajacy-2

Zamknięty jest w małej, wąskiej i poręcznej tubce. W konsystencji przypomina pastę – jest bardzo gęsty.  Ma perłowo-biały kolor i przepiękny zapach.

Mimo gęstej konsystencji, z wydobyciem kosmetyku z tubki nie ma problemu. Bardzo ładnie się rozprowadza i błyskawicznie wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, ani uczucia dyskomfortu, ale matowi ją – dlatego wydaje się być dobry dla każdego rodzaju skóry. Kremu z powodzeniem można używać jako bazy pod makijaż, który nie wchodzi z nim z żadną, niepożądaną reakcję. A ze względu na składniki takie jak np. szafran, który tonizuje, rozjaśnia i rozświetla, krem ten polecany jest również do pielęgnacji zaciemnionych okolic oczu.

Kosmetyk zgodnie z założeniem łagodzi przebarwienia, rozświetla skórę i nadaje jej satynowego wykończenia. Nie podrażnia, nie natłuszcza, ale jednocześnie nawilża i odżywia. Na skórze pozostawia ładny, delikatny zapach.

Produkt dostępny jest w sklepie internetowym Bombay Bazaar, w cenie 10 zł/25g – TUTAJ.