Menu
Uroda

Wzmocnienie paznokci i skórek z Trind

Wiele kobiet stawia na co dzień na paznokcie sztuczne i nic w tym dziwnego – pięknie się prezentują, a i kłopotów z nimi mniej. Panie, które wybierają paznokcie naturalne, często muszą się zmagać z ich przesuszeniem, łamliwością czy rozdwajaniem się.

Utrzymanie zdrowych, ładnie wyglądających paznokci to nie lada wyzwanie. Wymaga od nas nie tylko odpowiedniego wyposażenia kosmetyczki, ale przede wszystkim czasu i systematyczności. Nic jednak samo się nie zrobi, dlatego aby efekty ujrzeć, najpierw trzeba na nie zapracować, a do pielęgnacji używać skutecznych preparatów.

trind-zestaw-kuracja-paznokcie-3

Wzmacniająco-rozświetlający zestaw Trind, to idealnie skomponowany pakiet. Zawiera w sobie pilniczek, polerkę, Balsam do paznokci (Nail Balsam), Balsam do skórek (Cuticle Balsam), Odżywkę do paznokci (Nail Repair) oraz stylową kosmetyczkę. Produkty te uzupełniają się, tworząc tym samym pielęgnację kompleksową.

O ile właściwości i zastosowanie pilniczka i polerki są Wam bardzo dobrze znane 😉 , o tyle nowościami mogą okazać się te 3 wspaniałe preparaty, które przywracają paznokciom kondycję i zdrowie.

trind-zestaw-kuracja-paznokcie-2

Cuticle Balsam to produkt do suchych, często wystających oraz podrażnionych skórek. Jego opakowanie, może trochę zbijać z tropu i sprawiać wrażenie ciężkiego i mało przyjemnego preparatu – nic bardziej mylnego! Kosmetyk niezwykle przyjazny zarówno ze względu na praktyczne opakowanie, jak i bezolejową konsystencję oraz delikatny różany zapach. Posiada lekką formułę i szybko się wchłania, działając praktycznie od razu. Choć do uzyskania pożądanego efektu, należy stosować go codziennie przez 2 tygodnie, a po tym okresie aplikować na skórki raz na tydzień – dla podtrzymania efektu. Zawiera wiele składników aktywnych oraz duo-liposomy. Po takiej kuracji skórki stają się miękkie i wygładzone, znikają zaczerwienienia i skaleczenia. Skóra wokół paznokci jest nawilżona i zdrowa.

Nail Balsam jest produktem podobnym do wyżej opisanego, z tym, że aplikuje się do na paznokcie, a nie skórki. Poprzez nawilżenie, odżywienie i regenerację płytki, eliminuje problem paznokci łamiących i rozdwajających się. Zawiera wiele nawilżających substancji aktywnych, jak i biotynę, która jest wręcz kopią naturalnego płynu nawilżającego paznokcie, dzięki czemu balsam jest tak skuteczny. Balsam posiada ciekawą, na wpół żelową, ładnie pachnącą konsystencję, której resztki po 2 minutach od aplikacji należy w paznokcie wmasować. Efekty widoczne są już po 2 tygodniach systematycznego stosowania, dla ich podtrzymania należy aplikować balsam raz na tydzień.

Uzupełnieniem, a w zasadzie głównym elementem zestawu Trind jest Odżywka do paznokci Nail Repair. Jest to ten rodzaj preparatu, który pozostaje na paznokciach. Ze względu na jego mleczny odcień, paznokcie pokryte są delikatną błyszczącą mgiełką. Odżywkę należy aplikować codziennie, uprzednio zmywając warstwę z dnia poprzedniego. Preparat wzmacnia paznokcie, utrzymuje ich elastyczność, usuwa przebarwienia oraz intensywnie nawilża. Podobnie jak w przypadku balsamów, poleca się codzienne stosowanie przez 2 tygodnie, a później dla utrzymania ładnych paznokci, raz na tydzień.

Zestaw dostępny jest w sklepie dystrybutora marki w Polsce – mbgonline.pl, w cenie 119 zł.